warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

survivor duygu çetinkaya

Gönüllülerde yer alan bayan yarışmacı..Survivor duygu çetinkaya gönüllüler kadrosunda yer alan en ünlü isim ayrıca..oyuncu olan duygu çetinkaya survivor 2013e kendisi başvurarak yarışmacı oldu.. ünlüler takımıyla arasındaki fark bu ünlü ama gönüllüler takımında ..

Survivora Duygu sal Veda !


Panamada yapılan survivor 2013 ünlüler gönüllüler yarışması bu sene oldukça "duygu" sal dı..

Yarışmaları ve yarışmacılar çok renkli değildi aslında.. geçen seneki hasan yanlızoğlunu sık sık hatırladık efendilik ve liderlikte..kıyasıya eglenceli geçen yarışmaları ,dostlukla biten sonları aradık hep..

bu sene ki survivor efendi ve kıyasıya mücadele eden güçlü erkekler değil, kadına şiddet, taciz ve hakarette yarışan erkeklere sahne oldu..

Survivor Duygu'ya Hakaret Edenler Yandı

Survivor 2013 ünlüler gönüllüler yarışmasının gönüllüler kadrsounda yer alan ve agresif ve hırslı tavırları ile dikkatleri üzerine çeken ve kendi başına survivorda ayakta kalmayı başaran güçlü bayan yarışmacı Duygu çetinkaya gündemden düşmüyor..

Survivor Duygu Kendi Balıklarını Tutmayı Başardı

Survivor 2013 gönüllüler takımında bozok gören ile bir türlü anlaşamayan Duygu çetinkaya takım arkadaşlarının bozok un yanında yer almasına içerlemiş ve kırılarak evini takımdan ayırmış kendi evini kurmuştu

Önceki haftalarda Bozok un tuttugu bir balığı duygu ve seda ile paylaşmayıp siz ikiniz yemek yemeyeceksiniz diye onları dışlaması ve takımında ses çıkartmaması yemekleride ayırmalarına neden oldu..

Survivor Duygu Çetinkaya Hangi Klipte Oynadı

Survivor 2013 gönüllüler kadrosunda başarısı hırsı ve agresif tavırları ile dikkatleri üzerine çeken Duygu çetinkaya aslında gönüllüler kadrosunda yer alan bir ünlü. Son olarak Mustafa Ceceli'nin 2013 te çıkardığı albümü aman ın klibinde oynayan Çetinkaya bir çok sevilen dizide de rol almış.

Survivor 2015 Duygu Çetinkaya Kimdir

Survivor 2015 all star kadrosunda yeniden gönüllüler takımında olan Duygu çetinkaya bakalım bu sezon nasıl performans göstrecek..yine kavgalarıyla mı yoksa başarısıyla mı adından söz ettirecek hep birlikte görecez

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar