warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

survivor doğukan

Survivor Duygu ve Doğukan Manço Hangi Yarışmaya Katılıyor


Survivor 2013 ünlüler ve gönüllüler yarışmasına katılan tüm oyuncular bu sene erken şöhrete kavuştu..hem ünlüler hem gönüllülerden bir çok isim dizi film reklam suncuu yada farklı şekillerde tekliflerde seyirci karşısına çıkıyor yada çıkmaya hazırlanıyor..Survivor'da ünlüler takımında yarışan Doğukan Manço ve gönüllüler takımında yarışan Duygu Çetinkaya önceki gün Etiler'de görüntülendi. Yarışmada birbirine rakip olan ikilinin normal hayattaki samimiyeti gözlerden kaçmadı.

Survivor Doğukan Manço Neden Ağladı

13 mayıs 2013 pazartesi akşamı yayınlanan survivor programında rahmetli Barış manço nun oğlu Doğukan Manço hıçkırıklara boğuldu

12 mayıs pazar günki bölümde survivorda birleşme partisi yapıldı..parti öncesi yetenek sizsiniz birincisi Atalay demirci konseye gelerek yarışmacıları eğlendirdi..aynı zamanda şairde olan atalay demirci kendi yazdıgı şiir kitabını 2 takıma da hediye etti..

Survivor Dağhan ve Doğukan NEden Kavga Etti

Panamada yapılan survivorda 3. hafta itibari ile sakin ve uyumlu görünen ünlüler takımında gerginlikler başladı..

Önce kendi takımları arasında kavgaya başlayan ünlüler takımı ilk ödül oyunu sonrası oyunu kazanan gönüllüler takımı ilede atıştı..

oyun sonrası adada gerilen sinirler ilk olarak nazenin ve ırmak arasında kavga ile biterken sonraki günlerde kavga erkeklere sıçradı..

Survivor Doğukan Manço Herkesi Ağlattı


Çoğumuz hatırlarız merhum barış manço nun tv kanalında minik çocuklarla yaptığı programları

Çocukları eğlendiren şarkılar söyleyen hediyeler veren düşündürücü ve güzel şarkıları ile sabah programı yapan barış manço yu kim hatırlamaz ki..

Barış manço nun büyük oğlu Doğukan manço bu senen panamada survivor 2013 ünlüler gönüllüler yarışmasına katıldı..kendini ve babasını en iyi şekilde temsil etmek isteyen Doğukan manço efendiliği ve çalışkanlığı ile babasına layık olmaya çalışıyor

Doğukan Manço Survivora Neden Katıldı


Survivor 2013 ünlüler kadrosunda yer alan doğukan manço merhum Barış mançonun büyük oğlu..Doğukan manço survivor öncesi Kenan arçetşngözle yüzyüze programına konuk oldu ve survivora neden katıldıgını ve merhum barış manço ile alakalı itiraflarda bulundu..Barış Manço'nun borcu ailesini perişan etti!
Doğukan Manço, babası Barış Manço'nun 800 bin dolarlık borcu nedeniyle geçirdikleri zor günleri canlı yayında anlattı.

Survivor 2013 Ünlüler de Doğukan Manço'da Olacak


Yetenek sizsiniz ve o ses türkiye yarışmalarının finalinden sonra mart ayında başlayack survivor ünlüler gönüllüler 2013 yarışması için adaylar belli olmaya başladı..

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar