warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

survivor dağhan

Survivor 4 Haziran 2013 Sms Sonuçları


Survivor 2013 ünlüler gönüllüler de 12. haftayıda geride bıraktık..

Final oyunlarının oynanmasına 1-2 hafta kala gönüllüler takımı 2 kişi kaldı..

11. haftada duygu nun elenmesinin ardından dağhanla yeniden sms e çıkan murat ceylan çok ciddi bir oy oranı ile dağhanı eleyerek yine adada kalmayı başardı..grafikte te görüldügü gibi dağhan sadece %8 oy alarak en düşük oy oranı ile elenen yarışmacı oldu

Survivor Dağhan Duygu yu Yarı Yolda Bıraktı !

Survivor da bu hafta inanılmaz bir dokunulmazlık oyunu ile başladı takım oyunları..aslında finale az bir zaman kalmasıyla kişilerin gerçek karakterleri plan ve stratejileri daha bir gün yüzüne çıkıyor..bu haftada öyle oldu..fatmagülün elendikten sonra söylediği Dağhan ın plan ve projeleri de gün yüzüne çıkan olaylar arasında oldu ..

geçtiğimiz çarşamba gün survivor radyoda evren doğru nun bennu yu eleyenlerin duygu taraftarı oldugunu söylemeleri üzerine boşuna harcamayın daha çok ihtiyacınız olacak paranız boşa gitmesin demesinden belliydi aslında duygu nun bu hafta smse çıkacagı..

Survivor Dağhan Gönüllüler Takımına Geçti

Survivor 2013 ünlüler gönüllüler yarışmasına ünlüler takımında başlayan dağhan külegeç bu haftadan sonra artık bir gönüllü yarışmacı oldu

Survivor 2013 te birleşme partisi yapılacak ama birleşme olmayacak adalar birleşmeyecek..yarışmalar yine takımlar arasında yapılacak ve son 1 e kalan takım diğer adaya geçecek ve sonraki oyunlar bireysele dönecek..aynı adada yaşayıp bireysel yaşayacaklar ve sonrasında final olacak..

Gönüllüler takımı dağhanın gelmesini sevinçle karşıladı sayı olarak ünlülerle eşitlendiler..

Survivor Dağhan mı Yoksa Erhan mı Elenecek

Survivor 2013 tüm hızıyla ve hayecanı ile devam ediyor..28 nisan 2013 pazar gün inanılmaz şekilde dokunulmazlık oyununu 3. defa kazanan takım gönüllüler takımı oldu

Ünlülerden önce nazenin sonra larissa elendi..bu hafta 3. ünlül survivora ve panama ya veda edecek

Doğukan ın oyundaki başarısızlıgı nedeni ile ünlüler takımı doğukanı konseyde yazarak elemek isteselerde, doğukan bireysel oyunda kazandıgı dokunulmazlık sembolü nedeni ile dokunulmaz olması sayesinde elemeden kurtuldu

Survivor Dağhan Büyük Tepki Topladı

Panaamda yapılan survivor 2013 ünlüler gönüllüler yarışmasında ünlüler takımında yer alan ünlü oyuncu Dağhan külegeç ,yine ünlüler takımında yer alan fair play ödüllü Erhan yavuz ile bir türlü anlaşamadı..Daühan ın sürekli Erhan yavuz u .ocuk gibi azarlaması terslemesi son olarak ta Erhan atlarla dura dura insanlarla nasıl iletişim kuracagını unutmuş demesi agır hakaert kabul edildi ve at yarışları camiasından dağhan a büyük tepki geldi..Survivor’da Erhan Yavuz ve Dağhan Külegeç arasında yaşanan gerginlik, programı seyreden yarış dünyasının mensupları ve yarışseverler tarafından şaşkınlıkla iz

Survivor Larissa mı Yoksa Dağhan mı Elenecek

21 nisan 2013 pazar akşamı ünlüler takımı arasında yapılan konsey oylamasında adaya veda etmesi için isimleri çıkan daha doğrusu en çok oy alan 2 kişi eger oylar eşit olursa 3 kişi smse çıkacak

3 dağhan 3 larissa 1 ırmak ve 1 erhan oyu kullanıldı..en çok oy alan Dağhan ve Larissa smse çıktı

sms oylamasında kalan kişiyi seyirci belirleyecek

seyirciler destekledikleri yarışmacı için 1890 a oy gönderecek ve adada kalması için destek verecek

en az oy alan yarışmacı adaya veda edecek..21 ni,san pazar gecesi yapılan sms oylaması pazartesi gün sona erdi

Survivor Dağhan ve Doğukan NEden Kavga Etti

Panamada yapılan survivorda 3. hafta itibari ile sakin ve uyumlu görünen ünlüler takımında gerginlikler başladı..

Önce kendi takımları arasında kavgaya başlayan ünlüler takımı ilk ödül oyunu sonrası oyunu kazanan gönüllüler takımı ilede atıştı..

oyun sonrası adada gerilen sinirler ilk olarak nazenin ve ırmak arasında kavga ile biterken sonraki günlerde kavga erkeklere sıçradı..

Dağhan Külegeç Hobileri ve Sırları

Survivor 2013 ünlüler takımında yer alan ve kavak yellerinin efesi olarak anılan dağhan külegeç gerçek hayatta nasıl biri,sırları ,korkuları,hobileri fobileri..

1- 18 Ekim 1978 doğumlu Dağhan, tipik bir Terazi Burcu

2- Ünlü karikatürist Altan Erbulak'ın torunu, oyuncu Sevinç Erbulka'ın yeğeni

3- En büyük hayali hayatını anlatan bir sit kom yazmak ve oynamak

4- Takım tutmuyor

5- Gece hayatından hoşlanmıyor

6-Mitolojik hikayeler okumaktan hoşlanıyor

7- Çok TV izliyor, yabancı sit-com'lar favorisi

8- Eve gider gitmez yaptığı ilk iş radyosunu açmak

Kavak Yellerinin Efe'si Dağhan Külegeç Survivora Katıldı


Survivor 2013 ünlüler kadrosu belli oluyor..Acun ılıca lın ara ara açıkladıgı ünlü isimler kervanına yeni bir ünlü daha eklendi..Oyuncu Cengiz Coşkun, muhabir Nazenin Tokuşoğlu ve eski futbolcu Ümit Karan'ın ardından "Kavak Yelleri" dizisindeki Efe rolüyle ünlenen Dağhan Külegeç'le de anlaşmaya varıldı.

Kavak yelleri dizisinde Efe karakteri ile tanınan Dağhan külegeç ,doğukan manço,cengiz coşkun,ümit karan survivor 2013 ünlüler grubunun erkek yarışmacıları..

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar