warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

survivor 2013 kadrosu

Survivor 2013 Kadrosu


17 mart Pazar gün başlayan survivor 2013 ünlüler gönüllüler Türkiye kadrosunda birbirinden ilginç ve renkli yarışmacılar yer alıyor..

işte survivor 2013 kadrosunda yer alan tüm yarışmacılar

survivor ünlüler kadrosu 9 kişi

Futbolcu Ümit Karan survivor ünlüler takımında yaşı en büyük olan galatasaraylı eski futbolcu..takımın lideri diyebiliriz hem sporcu kimligi hem yaşı ile ünlülerin abisi..

2013 Survivor Ünlüleri Panama'ya Uçtu

Acun ılıcalının sundugu Yetenek sizsiniz Türkiye nin finalinin ardından gözler survivora çevrildi..
Survivor için ünlü yarışmacılar önceki gün Türkiyeden ayrılıp amsterdam üzerinden Panama ya dogur yola çıktı..Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasının ünlüleri geçtiğimiz sabah saat 06:15'te Amsterdam aktarmalı olarak yarışmanın yapılacağı Panama'ya doğru yola çıktı.

Larissa Gacemer de Survivora Katıldı


Survivor 2013 Türkiye ünlüler gönüllüler yarışması 17 Martta panama da ...bu sene ünlüler ve gönüllüler kadrosu 10 ar kişi olacak..Ünlüler kadrosunda 8 ünlünün ardından 9.olarak süpriz bir isim açıklandı..Krem dizisinde rüya karakteri ile dikkatleri çeken brezilyalı manken Larissa gacemer de survivor 2013 ünlüler kadrosunda..

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar