warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

ptt altın hesabı

PTT 'nin Altın Satışı Kuyumcuları Kızdırdı


Bankalardan sonra Ptt lerde de gram altın satışına başlanması kuyumcuları kızdırdı..PTT'nin altın satmasına kuyumculardan gelen tepkiler sürüyor. Kocael Kuyumcular Derneği Başkan Yardımcısı Kemal Kafkaf, PTT'nin altın satmasına tepki göstererek, Türkiye'de 25 bin kuyumcu olduğunu ve bunların tamamının ev ve işyeri telefon aboneliklerini gerekirse iptal edeceklerini söyledi. Kuyumcular kendilerine gelen PTT altınlarını da bozmayacaklarını söylüyor.

Ptt lerde Gram Altın Satışına Başladı


Bankalardan sonra şimdi de Ptt atm lerinde altın satılmaya başlandı..Pilot olarak altın satışına başlayan ptt her ilde altın satışı yapmıyor şuan içn..PTT, 13 ilde pilot olarak gram altın satışına başladı.

Diğer yandan bankaların altın satışına onay veren yasası kuyumcular birligi iptal için mahkemeye taşıdı..altında 3 kurum arasında bundan sonra ciddi bir rekabet sözkonusu..kuyumcular bankalar ve ptt ler..vatandaş 3 yerden de altın alıp satacak..kurumlar rekabet için mücadele edecek..

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar