warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

öğretmen atamaları 2013

2013 -2014 Meb Öğretmen Atama Sonuçları


Atama bekleyen binlerce öğretmenin atamaları yapıldı..Milli Eğitim Bakanlığı, KPSS'de Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi'ne göre ilk öğretmen ataması yapıldı.2013 yılı öğretmenler için ek atama duyurusu yayınlandı

Meb Eylül'de 40 Bin Öğretmen Atayacak


MEB'in 87 alanda gerçekleştireceği atamalar, 9-10 Eylül'de yapılacak
Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, atama için aranan şartlar, alanlar itibarıyla belirlenen KPSSP10 ve KPSSP121 taban puanları, başvuru yeri ve şekli, zamanı, atama yapılacak eğitim kurumları, atamalar ve diğer hususlara ilişkin açıklamalar, "http://ikgm.meb.gov.tr" internet adresinde duyurulacak.

Şubat'ta Atama Bekleyen Öğretmenler Üzülecek


Yeni yılda atanmayı bekleyen öğretmenler bu habere üzülecek..şubat ayında atama bekleyen öğretmenlere atama yok..Hüseyin Çelik'ten atama bekleyen öğretmenler için Erdoğan ile görüştü. Talepleri Erdoğan'a ileten Çelik, görüşmenin detaylarını twitter hesabından paylaştı. İşte Çelik'in öğretmen adaylarını üzen o açıklaması;

- "Söz verdiğim üzere,eş durumundan tayin talep eden öğretmenlerin ve Şubat'ta atama bekleyen adayların beklentilerini Sn.Başbakan'a arz ettim."

Son yorumlar

Kundak