warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

ırmak atuk survivor

Irmak Atuk Survivora Neden Gitti

Survivor 2013 Türkiye yarışması Panama da ..Panama daki yarışmada ünlüler takımında yer alan Irmak atuk survivora neden katıldıgı anlattı..

Özellikle titizlik hastalıgından kurtulmak istedigini ve survivorda bundan kurtulacagını söyleyen Irmak atuk ayrıca yemek yapmayı bilmedigini itiraf etti..Ada yaşamında en büyük korkusunun böcekler ve açlık olduğunu belirten Irmak Atuk, “Yılan ve akrepten çok korkarım. Bugüne kadar patates bile kesmedim. Yemek yapmayı bilmiyorum.

Irmak Atuk Survivor Röportajı

Best Model 2002 birincisi ünlü manken Irmak Atuk; 'Survivor' yolcusu... Mart ayında, yarışma için Acun Ilıcalı ile birlikte Panama'ya gidecek olan Atuk; 'Survivor'da sınırlarını zorlayacağını söyledi. Atuk; yarışma öncesi GÜNAYDIN'ın sorularını yanıtladı.

'Survivor'a katılacaksınız, heyecan var mı?

2002 Best Model Birincisi Manken Irmak Atuk Survivora Katıldı


Survivora bir buçuk ay kala ünlüler kadrosunda yer alan isimlerin çoğu belli oldu..Listede ismi en son duyurulan isimlerden biride Irmak atuk oldu.

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar