warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

20 dakika mı intikam mı

2 Uyarlama Dizi ve Kıyaslaması Sizce Hangisi ?


Dizilerin reytinge yenilip çöpe gitmesine kendilerince yabancı senaryo uyarlaması çözümü bulan senaristler yeni yılda 2 dizi uyarlaması sundular önümüze..Revenge adlı diziden uyarlama intikam ve kaçış planı ndan uyarlama 20 dakika..

2 yapımında senaryosu tartışmaya çok açık heleki ilk bölümdeki büyük hatalarından sonra..peki ya başrol karakterlerine ne demeli? oyuculukları sorgulatan cinsten hatalar beren saat ve tuba büyüküstünü de hedefe oturttu..

İntikam mı 20 Dakika mı Hangisi ?


Yeni yılın en iddialı ve en çok kıyaslanan 2 dizisi 20 dakika ve intikam..başta başrol kadın oyuncuları kıyaslansada yayına girmeleri ile senaryoları ve senaryo hataları oyunculuk yetenekleri masaya yatırıldı tek tek..

Daha yayınlanmadan 2 rakip diye bahsedilince iki kanal da aynı güne randevu vermedi..star 20 dakikayı salı akşamına koyarken kanal d perşembe yi seçti ama yinede hala 2 rakip olmaktan ve kıyaslanmaktan kurtulamadılar..

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar