warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

survivor 2015

2015 Survivor All Star Sms Sonuçları

Survivor all starda elenen isim her zaman oldugu gibi seyirci oylarıyla belli olacak..

Konseyde en cok oy alan isimlerin sms oylamasında vrdigi mücadele ve kazanan ve kaybeden isim sms oylama sonuçları her hafta burada sizinle paylaşılacak

Survivor 2015 All Star Ne Zaman başlıyor

Survivor All Star 2015 Ne Zaman başlıyor

Bu yıl farklı bir konsenpt ile seyirci karşısına çıkacak olan survivor 2015 all star yani bugune kadar ki tüm survivor star yarışmacıları bir araya getiriyor..Survivor All Star ismiyle 22 Şubat 2015 tarihinde TV8'de başlayacak sevilen yarışma programına kimlerin katılacağı belli oldu.

Survivor 2015 All Star Kimler Olacak

Survivor all star olarak ilk defa tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan survivor yarışmasında Acun ılıcalı oldukça iddialı..

Yeni yayın dönemine yeni ve oldukça iddialı programlarla hazırlanan Acun ılıcalı en çokta survivor all star ile dikkatleri çekecek

Survivor 2015 Hangi Kanalda Olacak


Acun ılıcalı nın yapımcısı oldugu survivor yarışması 4 sezondur survivor ünlüler gönüllüler olarak yapılıyordu

Geçen sene tv8 i alarak süpriz yapan acun ılıcalı bu yıl severek izlenilen survivor yarışmasını kendi kanalında tv8 de yayınlama kararı aldı..
show tvde başlayıp 2 sezondur star tv ekranlarında yayınlanan survivor yarışması bu yıl sadece kanal değişikliği degil isim ve kadro değişikliği ile de süpriz yapmaya hazırlanıyor..

Survivor 2015 Ne Zaman Başlayacak

Survivor yarışmasıyla seyirciyi ekrana kitlemeyi başaran başarılı yapımcı Acun ılıcalı survivor 2015 için hazırlıklara başladı ..

Show tvde başlayan survivor macerası Son 2 sezondur star tv ekranlarındaseyirciyle buluşuyordu..
Geçen yıl tv8 kanalını alan yapımcı Acun ılıcalı 2015 yılı yapımcısı olduğu tüm yarışma ve eğlence programlarını kendi kanalından seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor..

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar