warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

samet güzel survivor

Samet Güzel Survivor 2014 e Katıldı

2014 te yapılacak olan survivor ünlüler gönüllüler yarışmasının ilk ünlü ismi belli oldu..

Survivora katılan ünlü isimler kervanına fenerbahçe nin eski tercümanı alex de souza nında dostum dedigi samet güzel de katıldı

Acun ılıca lının survivora katılma teklifi götürdügü samet güzel in teklifi kabul ederek 2014 survivor yarışmasına katıldıgı söyleniyor..

Ümit karan dan sonra futbol camiasından survivora katılan 2. ünlü isimde samet güzel oldu..diğer ünlü isimler ise yavaş yavaş belli olacak

Survivor Samet Güzel Kimdir


Survivor yarışması 2 sezondur ünlüler-gönüllüler survivorı olarak yapılıyor..birbirinden ilginç ve farklı meslek gruplarından ünlülerin katılımcı oldugu yarışma survivor oldukça fazla ilgi görüyor..özellikle 2013 survivorda eski futbolculardan ümit karan ın katılımı sonraki senelerde futbol camiasından başka ünlü isimlerinde survivorda olacagına bir işaretti..beklenen oldu..survivor 2013 biter bitmez survivor 2014 ün ünlü kadrosundan yer alacak ilk ünlü isim açıklandı..

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar