warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

evlilik kredisi ne kadar

Faizsiz Evlilik Kredisi Başvuru 2014 ,Kimler Evlilik Kredisi Alabilir

Evlilik kredisi nedir,faizsiz evlilik kredisi kimler alabilir,evlilik kredisi başvuru şartları 2014 ,Evlilik kredisi başvurusu, faizsiz evlilik kredisi başvuru yap 2013 2014

Evlilik Kredisi Başvuru Şartları


Hükümet ‘erken evliliği’ teşvik etmek için önemli bir adım attı. Başbakanlık bünyesinde yürütülen çalışma, gençlerin maddi zorluklar yüzünden yuva kuramamasına çare üretmeyi amaçlıyor. Buna göre 25 yaşın altındaki çiftlere 10 bin lira faizsiz düğün kredisi verilecek.

Evlenecek Olanlara Müjde Faizsiz Evlilik Kredisi


Birbirini seven gençler evlenmek için artık çok beklemeyecek..evlenmek isteyipte maddi imkanlardan dolayı evlenemeyen gençlere bakanlık yardım edecek..faizsiz evlilik kredisi verilecek olan çiftler krediyi 2 yıl sonra ödeyecek.. Hükümet ‘erken evliliği' teşvik etmek için önemli bir adım attı.
Başbakanlık bünyesinde yürütülen çalışma, gençlerin maddi zorluklar yüzünden yuva kuramamasına çare üretmeyi amaçlıyor. '3 çocuk teşvik paketi'yle ilgili çalışma da tamam.

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar