warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

survivor 5 mayıs

Survivor 5 Mayıs Ada Konseyi Oylaması

Survivorda 1 buçuk aylık süre doldu..8. hafta birleşme öncesi yapılan dokunulmazlık oyunu oldukça önemli ..tüm haftaların en kritik dokunulmazlıgı diyebilirz..

10 yarışmacı kaldıktan sonra birleşmeye gidilen survivorda bir kişi adaya veda edecek

adaya veda eden kişinin ünlüler takımından olmnası 2 takımı sayı olarak eşitleyecek..gönüllülerden olması ise durumu 6-4 yapacak ünlüler 2 kişi fazla kalacak..

dokunulşmazlık oyununda kaybeden takım bu sefer gönüllüler takımı oldu ve çok gergin geçen konseyde murat ve hilmi cem fatma güle oy verdi..duygu ve fatma gül bozoka oy verdi..

Survivor 5 Mayıs 2013 Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

5 mayıs 2013 pazar gün yayınlanan survivorda dokunulmazlık oyununda kazanan takım bundan sonraki haftalar için daha güçlü konuma gelecek

6 kişi olan ünlülere karşı 5 kişi veren gönüllüler survivor başından beri sayı olarak eşit degiller..bu durumda ünlüler her oyunda 1 kişi dinlendirerek daha güçlü oldular gönüllülerden..

gönüllüler zoru başararak 5 kişi 9a karşı 3 haftadır dokunulmazlık oyunlarını kazanmayı başardı..bu haftada kazanır ve bir kişi daha elemeyi başarırlarsa sayı olarak eşitlenerek 5 şer kişi olacaklar

Survivor 5 Mayıs 2013 Ödül Oyununu Kim Kazandı

survivor 2013 te ünlüler gönüllüler yarışmasında hr hafta ödüller gittikçle güzelleşiyor..

Seyirci oylarıyla verilen ödüller yarışmacıları oyunları kazanmak için daha fazla hırslandırıyor

haftanın 2. ödül oyunu 5 mayıs 2013 pazar gün yayınlandı.. verilen yemek ödülü yine süper bir ödül oldu..kazanan takım güzel bir adaya giderek akşama kadar orada piknikl yapacakj..et karpuz sarma ve piknikte aklınıza ne gelirse çeşit çeşit yemekle akşama kadar eglenecekler

yarışmada gönüllülerin ilk karşılaşması almasının ardından ünlüler daha hırsla sarıldı ve öne geçmeyi başardı

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar