warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

adnan menderes dizisi

Adnan Menderesin Hayatı Dizi Oluyor


Kurtlar vadisi ile adını duyuran ve 10 sezondur devam eden dizinin yapımcısı Pana film den iddialı ikinci dizi yakında atv de yayınlanacak..Adnan Menderes dizisi; Ben Onu Çok Sevdim

27 Mayıs darbesinin ardından iki bakanı Fatin Rüştü Zorlu ve Hasan Polatkan’la birlikte darağacına gönderilen merhum Başbakan Adnan Menderes ‘in hayatı, idamının 51. yıldönümünde dizi oluyor. Kurtlar Vadisi Pusu yapımcılalı tarafından projelendirme aşamasında olan dizi çok yakında Türk televizyonlarında yayınlanacak.

Ben Onu Çok Sevdim Oyuncu Kadrosu


Pana film tarafından çekilen Adnan menderes in hayatını konu alan Ben onu çok sevdim dizisinde oyuncu kadrosu belirlenmiş ancak imzada çıkan sorunlar nedeni ile başrol oyuncuları değişmişti..

Adnan Menderes'in hayatını konu alan 'Ben Onu Çok Sevdim' dizisinden ilk kareler yayınlandı.

Başrolünde Mehmet Aslantuğ'un oynadığı 'Ben Onu Çok Sevdim' ATV'de yayınlanacak. Pana Film bu projeyle Adnan Menderes, eşi Berrin Menderes ve yasak aşkı Ayhan Aydan üçgeninde Türkiye’nin yakın siyasi hayatını ekrana taşıyacak.

Son yorumlar

sponsorlu baglantılar

data-ad-client="ca-pub-8844673487498982"
data-ad-slot="6052113740">

Kundak