warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

facebook

Facebook 'ta Siber Saldırıya Uğradı !


Geçtiğimiz günlerde siber korsanlar tarafından hacklenen ve 250 bin hesabın ve hesaplara ait tüm bilgilerin çalındığıını açıklayan twitterin ardından facebook ta siber saldırıya uğradını duyurdu..

Facebook Inc. şirketler grubu, Ocak ayında, sitenin "sofistike" bir siber saldırıya uğradığını ve saldırıda kullanıcı bilgilerinin zarar görmediğini açıkladı.

Saldırının, bir grup Facebook çalışanının kötü amaçlı yazılıma sahip bir internet sitesini ziyaret etmesiyle meydana geldiği belirtildi.

Dikkat Facebook'tan 1800 Euro Fatura Gelebilir


En büyük sosyal paylaşım ağı olan ve yavaş yavaş uygulamarını paralı hale getiren ve kullanıcılardan tepki toplayan facebook yine şaşırttı..Almanya'da bir Facebook kullanıcısına panosunda paylaştığı bir linkteki resim nedeniyle 1800 Euro ceza verildi. Ceza Facebook kullanıcıları arasında endişe yarattı. İlk kez yaşanan bu durumun emsal olacağını belirten hukukçular, benzer cezaların artacağı uyarısını yapıyor.

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar