warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

şirinceye kaç kişi gitti

maya takvimine göre kıyametin kopacagına inanılan 21 aralıkta izmir şirince köyüne binlerce kişinin akın etmesi bekleniyordu ancak beklenen olmadı.. toplamda 4 bin turist geldi şirinceye..1 jandarma emniyeti saglamak için,200 belediye calısanı görev için 250 yerli yabancı gazeteci program yapmak için şirinceye gitti..kıyameti ticarete cevirmek isteyen köylü esnaf bekledigni bulamdı

Şirince Köyü Hüsrana Uğradı


Ortaya atılan asılsız maya kıyameti iddiası ve ona inanan izmir şirince köyü hüsrana uğradı..Sanıldığı yada abartıldığı gibi binlerin on binler şirinceye akın etmedi köy turistten dolup taşmadı..Kıyamet bahanesiyle ticaret iştahı kabaran köylü hayal kırıklığı yaşadı..
Maya takvimine göre Marduk gezegeninin dünyaya çarpmasıyla yaşanacak kıyametten etkilenmeyeceğine inanılan İzmir’in Şirince Köyü’nde yaşayanlar kıyamete değil ama bekledikleri ilgiyi görememenin hüsranını yaşadı.

Şirince Köyüne Kaç Kişi Gidecek


Bir Maya takvimine dayanan ''kıyamet'' inanışının yarattığı ilgiyle gündeme gelen Şirince köyünde, meraklı turistler ile gazetecilerin dışında bir kalabalık görünmüyor.

İzmir'in selçuk ilçesine bağlı şirince köyüne beklenilen ziyaretci ve turist akını olmadı..Daha çok eglence arayan hatta protesto ile sesini duyurmak isteyenler koştu..nede olsa şirince köyünde yerli yabancı 250 basın mensubu önceden yerini almış kıyameti bekliyordu..

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar