warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

polat öldü mü

Kurtlar Vadisinde Büyük Oyun


Kurtlar vadisinin merakla beklenen 20 aralık perşembe günki bölümünde yien heyecan doruktaydı..Önceki bölümde bir keskin nişancı tarafından vurulan ve önüne yığıldığı ev füzeyle havaya uçurulan Polat Alemadar'ın akıbeti belirsizliğini koruyor.

Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde Polat Alemdar'ın öldüğüne dair bir izlenim bırakılsa da senaristlerin bir sürpriz hazırlığı içinde olduğu gözden kaçmadı. Dizide Polat'ın cesedi gösterilmezken İhtiyarlar Heyeti'nin içindeki hainin Sencer Bey olduğu ortaya çıktı.

Maskeli fedai Polat mı?

Polat Alemdar Şehit Oldu


Kurtlar vadisi pusu bu hafta yine izleyenleri ekranan kilitleyecek..

Önceki bölümde gögsünden vurulan polat öldü mü merak edilmişti..bu bölümde polatın cenazesi kaldırılıyor..Kurtlar Vadisi Pusu'nun son bölümünde Suriyeliler tarafından bir evde sıkıştırılan Polat Alemdar göğsünden vurulmuş, bulunduğu ev ise roketle havaya uçurulmuştu.

Yayınlanan 175. bölüm fragmanında Polat Alemdar'ın cesedi adamları tarafından bir arabaya bindiriliyor ve Türkiye'de de gazeteler Polat Alemdar'ın şehit olduğunu yazıyor.

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar