warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

krem dizisi bitti mi

Krem Dizisi Neden Bitti


Brezilyalı manken Larissa gacemer in de rol aldıgı farklı hikayesiyle eglenceli bir yapım olan krem dizisi reytinglere yenik düştü..Hakkında şike iddiaları çıkan ve mercek altına alındıgı söylenen krem dizisi reyting nedeni ile final yapıyor. Krem dizisinde Ebru Akel, Kenan Ece ve Larissa Gacamer rol alıyordu. Dizinin takipçileri diziyi çok sevmesine rağmen Krem dizisi final yapma kararı aldı. Dizi oyuncularından biri dizinin final yapacağını sosyal medyadan duyurdu.

Krem Dizisinin Reytinglerinde Şike İddiası!

Tv Dizilerinde şike iddiaları gündeme oturdu..Reytingleri yüksek gösterip haksız kazanç sağlayan diziler tartışılıyor..atv nin sevilen ve reytingi yüksek oldugu söylenilen Krem dizisi mercek altına alındı.. Üsküdar Cumhuriyet Savcısı Akif Özgün'ün ortaya çıkardığı reyting skandalının yankıları sürerken, Savcılık bu kez Atv'de yayınlanan 'Krem' adlı dizide reyting şüphesi tespit etti. Dizinin yapımcısının hem reyting ölçüm ihalesini veren TİAK'ın Yönetim Kurulu Başkanvekili hem de Reklamcılar Derneği'nin temsilcisi olduğu ortaya çıktı.

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar