warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

beren saat kaç para alıyor

Beren Saat Ne Kadar Kazanıyor


Dizilerde bölüm başına aldıkları dudak uçuklatan rakamlarla konuşulan ünlülerden biride Beren saat..yeni dizisi intikam dan bölüm başına 69 bin lira aldıgı söylenen Beren saat in reklamlardan aldıgı rakamlar ise bir çok kişinin yıllık toplam gelirinin onlarca kat üzerinde.. Eski muhasebecisi hakkında suç duyurusunda bulunan Saat, dilekçesinde 2011'de rol aldığı iki reklam filminden 2.2 milyon lira aldığını ifade etti...

Beren Saat ve Tuba Büyüküstün Ne Kadar Kazanıyor


Dizi sektörü hızlı ve kolay para kazanmanın en kolay yolu bir cok kişi için..hele ki ünlüler ve ekranıın en cok aranan yüzleri dizilerden bölüm başına dudak uçuklatan rakamlar alıyor..birçok insanın 1 senelik gelirinin kat kat fazlasını tek bölümde alan ünlülerden bir kaç örnek..Bu sezon yayınlanan ve ünlü isimlerin oldugu dizilerden örnek..Kenan İmirzalıoğlu, atv'deki Karadayı ile bölüm başına 50 bin TL'ye anlaştı. 2 yıllık ücretini de peşin alıp öyle imza attı.

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar