warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

emirin yolu final

Emirin Yolu Yayından Kaldırıldı


Yapımcıların 2. sezon sonunda bitirmeyip yeni bir dizi olarak devam kararı aldıgı emirin yolu bir türlü tutunamadı..ve show tv uzun zamandır kaldırıldı kaldırılacak denen dizi için kaldırma kararı aldı..

Adını feriha koydum olarak çok tutulan ve ciddi bir fan kitlesi olan diziye, emir ve feriha nın ölümle ayrılıp, feriha hazal kayanın diziden çıkıp emirin yanlız yola devam etmesine hayranları tepki gösterdi..

Emirin Yolunda Neler Olacak

Emirin yolu dizisinde feriha hayranları hala feriha nın hazal kaya nın diziye dönmesini bekleye dursun, emir ve Güneş aşkı çoktan alevlendi emir feriha yı unutalı çok oldu..

Emire deli gibi aşık olan güneş emiri korumak için engin le nişanlanıyor..Engin in evlilik teklifini kabul eden Güneş Emire hayal kırıklıgı yaşatıyor..Henüz aşkını itiraf edemese de emir de güneşe aşık ve engin ile evlenme kararı onu yıkıyor..

Yavuzun ortagı olan Engin işi saglama alıp emir ve yavuz arasında bir çatışma başlatıyor..

Emirin Yolu Dibe Vurdu !


Adını feriha koydum olarak başlayan dizi ferihasız kalınca emirin yolu olarak devam etti..Hazal kaya yerine diziye bir çok isim girdi fakat bir türlü feriha hayranları memnun olmadı..

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar