warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

tozlu yollar ne zaman başlayacak

Nihat Altınkaya Survivor 2013 'e Rakip OLacak


Survivor ünlüler gönüllüler 2012 şampiyonu Nihat altınkaya nın yeni dizisi Tozlu yollar nihayet bugun yayına giriyor..

Ocak ayından beri yayınlanması beklenen tozlu yollar 10 mart pazar saat 20 de seyirci ile buluşacak..atv ekranlarında pazar akşamları yayınlanacak dizinin rakibi ise güçlü olacak..

Tozlu Yolların Yeni Fragmanı Yayınlandı


atv nin 2013 yılı dizileri yavaş yavaş fragmanların yayınlanması ile görücüye çıkıyor..Yeni diziler merhaba demek için gün sayarken kanallar arasında da yogun rekabet yaşanıyor..işte atv nin merakla beklenen nihat altınkaya ve burcu kara lı tozlu yolları da onlarda biri..Burcu Kara, Nihat Altınkaya ve Selda Alkor gibi oyuncuların rol aldığı Tozlu Yollar adlı dizi, bir intikam ve aşk öyküsünü anlatacak...

1967 yılında geçen bu dönem dizisinin izleyicileri çok etkileyeceğini söyleyen oyuncular; diziyle ilgili şöyle konuştu:

Tozlu Yollar Ne Zaman Başlayacak


Yeni yılda sezona damgasını vuracak dizilerden biride tozlu yollar..
Eski dönem aşk ve intikam yüklü dizi ocak ayında atv ekranlarında yayınlanacaktı..fakat sette çıkan hasar nedeni ile şubat ayına ertelendi..

"Tozlu Yollar'ın ana mekanı olarak kullanılan Sarıyer'deki Bilici Çiftliği son yağan karda çöktü. Bu nedenle dizinin çekimlerine 10 gün ara verildiği ortaya çıktı.

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar