warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

tozlu yollar hangi kanalda

atv yeni sezonda iddialı dizilerinin arasına yeni bir dizi daha katıyor..tozlu yollar ..

Nihat Altınkaya Survivor 2013 'e Rakip OLacak


Survivor ünlüler gönüllüler 2012 şampiyonu Nihat altınkaya nın yeni dizisi Tozlu yollar nihayet bugun yayına giriyor..

Ocak ayından beri yayınlanması beklenen tozlu yollar 10 mart pazar saat 20 de seyirci ile buluşacak..atv ekranlarında pazar akşamları yayınlanacak dizinin rakibi ise güçlü olacak..

Tozlu Yolların Yeni Fragmanı Yayınlandı


atv nin 2013 yılı dizileri yavaş yavaş fragmanların yayınlanması ile görücüye çıkıyor..Yeni diziler merhaba demek için gün sayarken kanallar arasında da yogun rekabet yaşanıyor..işte atv nin merakla beklenen nihat altınkaya ve burcu kara lı tozlu yolları da onlarda biri..Burcu Kara, Nihat Altınkaya ve Selda Alkor gibi oyuncuların rol aldığı Tozlu Yollar adlı dizi, bir intikam ve aşk öyküsünü anlatacak...

1967 yılında geçen bu dönem dizisinin izleyicileri çok etkileyeceğini söyleyen oyuncular; diziyle ilgili şöyle konuştu:

Nihat Altınkaya'nın Yeni Dizisi Başlıyor


Survivor ünlüler gönüllüler 2012 şampiyonu nihat altınkaya nın bu sezon bir dizide yer almasını bekleyen hayranları eylül de sezona merhaba diyen dizilerde onu göremeyince biraz hayal kırıklığı yaşadı..

Fakat sezonu yeni yılda 2013 açan dizilerde karşımıza çıktı nihat altınkaya

Yaprak dökümünde şöhreti yakalayıp survivorda ününe ün katan oyuncu 2013 yılı ocak ayında atv ekranlarında yayınlanacak olan tozlu yollar ile seyirci karşısına çıkıyor

Tozlu Yollar Ne Zaman Başlayacak


Yeni yılda sezona damgasını vuracak dizilerden biride tozlu yollar..
Eski dönem aşk ve intikam yüklü dizi ocak ayında atv ekranlarında yayınlanacaktı..fakat sette çıkan hasar nedeni ile şubat ayına ertelendi..

"Tozlu Yollar'ın ana mekanı olarak kullanılan Sarıyer'deki Bilici Çiftliği son yağan karda çöktü. Bu nedenle dizinin çekimlerine 10 gün ara verildiği ortaya çıktı.

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar