warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

firuze dövmesi

Firuze Hatun Saraydan Gönderiliyor

Merakla beklenen firuze hatun casus mu soruları bu hafta yanıt buluyor..boynunda safevi hanedanlıgına mensup olanlara mahsus dövmesi teşhir edilen firuze sultan süleymanın huzurunda...Muhteşem Yüzyıl'ın önümüzdeki hafta ekrana gelecek olan 76. bölümünün fragmanı yayınlandı.

Geçen hafta Rüstem Paşa ve Hürrem'in sayesinde Firuze'nin sırtındaki dövmenin aslında Acem diyarında Safevi hanedanının işareti olduğunu öğrendi. Kendisini affetmesi için Sultan Süleyman'ın ayaklarına kapanan Firuze saraydan gönderiliyor.

Firuze Hatun Casus mu?

Hürrem sultana rakip olarak yeni bir karakter sokuldu diziye..tarihte böyle bir sahsiyet ve olaylar yok tabi dizi senaryosu..

neyse herkes merakla firuze hangi bölümde öldü ne zaman ölecek derken bir baktık meger bizim firuze casus muş..Hürrem sultanın emriyle firuzeyi attan düşürüp öldürecek olan rüstem paşa boynunu kıracakken boynunda bir dövme gördü ve öldürmekten vazgecti..

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar