warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

emirin yolu nasıl bitecek

Emirin Yolu Yayından Kaldırıldı


Yapımcıların 2. sezon sonunda bitirmeyip yeni bir dizi olarak devam kararı aldıgı emirin yolu bir türlü tutunamadı..ve show tv uzun zamandır kaldırıldı kaldırılacak denen dizi için kaldırma kararı aldı..

Adını feriha koydum olarak çok tutulan ve ciddi bir fan kitlesi olan diziye, emir ve feriha nın ölümle ayrılıp, feriha hazal kayanın diziden çıkıp emirin yanlız yola devam etmesine hayranları tepki gösterdi..

Emirin Yolu Güneş Hamile mi?


Emirin yolu reytinglerde liste sonuna kayarken tutunabilmek ve final yapmamak için çaba harcıyor..

Seyirciyi her hafta yeni bir olayla ekrana toplamaya çalışan dizide, geçen hafta denize atlayan ve denizden ölesiye korkan güneş in öldügünü sanan emir solugu Yavuz sancaktarın kapısıında almıştı..

Güneş in kayboldugunu öldügünü söyleyecekti ki Güneş evden çıktı..Şaşkına dönen emirin yaşadıgı şok bu kadarla da kalmıyor..

Emirin Yolu Dibe Vurdu !


Adını feriha koydum olarak başlayan dizi ferihasız kalınca emirin yolu olarak devam etti..Hazal kaya yerine diziye bir çok isim girdi fakat bir türlü feriha hayranları memnun olmadı..

Emirin Yolu Bitiyor mu

2 Sezon önce "Adını Feriha Koydum" olarak başladığı ekran serüvenine bu sezon "Emir'in Yolu" olarak devam eden dizi beklenilen reytinglere ulaşamadı.

Dizinin iki yıl boyunca aldıkları reyting başarısıyla gururlanan başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy'un bu sezonki tablodan memnun olmadığı ortaya çıktı. "Emir'in Yolu"nun bu sezon 13 bölüm sürmesi planlanıyordu. Ancak sızan haberlere göre Ulusoy, yapımcısıyla görüşüp dizinin bitirilmesini istedi.

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar