warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

emirin yolu ne zaman bitecek

Emirin Yolu'na Büyük Darbe!


Show tv nin bir zamanlar sevilen dizisi adını feriha koydum sonrasında emirin yolu olan dizi dibe vurdu..Ferihasız emir yolunu kaybetti..Ferihası alınınca adını feriha koyamadılar dizinin mecburen Emir feriha ile başladıgı yoluna emirin yolu ile devam etti..
Hazal kaya feriha, reytingleri tavan yaptırıyordu emir aşkı ile.. fakat feriha öldü aşk bitti reyting ve seyircide gitti..

Emirin Yolu Dibe Vurdu !


Adını feriha koydum olarak başlayan dizi ferihasız kalınca emirin yolu olarak devam etti..Hazal kaya yerine diziye bir çok isim girdi fakat bir türlü feriha hayranları memnun olmadı..

Emirin Yolu Bitiyor mu

2 Sezon önce "Adını Feriha Koydum" olarak başladığı ekran serüvenine bu sezon "Emir'in Yolu" olarak devam eden dizi beklenilen reytinglere ulaşamadı.

Dizinin iki yıl boyunca aldıkları reyting başarısıyla gururlanan başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy'un bu sezonki tablodan memnun olmadığı ortaya çıktı. "Emir'in Yolu"nun bu sezon 13 bölüm sürmesi planlanıyordu. Ancak sızan haberlere göre Ulusoy, yapımcısıyla görüşüp dizinin bitirilmesini istedi.

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar