warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

cengiz coşkun kim

Survivor Cengiz Coşkun Kimdir


2013 survivor ünlüler kadrosunda yer alacak olan Cengiz coşkun Fetih 1453 filminde Şovalye Guistiniani rolü ile dikkatleri üzerine çekti

Survivora katılan yakışıklı oyuncu Cengiz Coşkun 29 nisan 1982 yılında İstanbul’da doğdu..1.88 boyunda olan cengiz coşkun Marmara Üniversitesi Spor akademisinde okudu. profesyonel olarak basket oynadı..

Fetih 1453 Filminin Şovalyesi Cengiz Coşkun Survivora Katıldı


İnci adasında yapılacak olan survivor 2013 kadrosuna ftih filminin cesur şovalyesi cengiz coşkun da katıldı..Daha önce Tolgahan Sayışman ve Kıvanç Tatlıtuğ ile best model of turkey yarışmasına katılıp 3. olan sonrasında katıldıgı best model de ise birinci olarak dereceye giren Cengiz coşkun yıllar sonra fetih 1453 filminde ki şovalye rolü ile ancak dikkatleri üzerine çekmişti..

Fetih filminden öncede candan öte dizisi gibi birkaç dizide oynamıştı ama çıkışını fetih filmiyle yaptı..

Survivor 2013 Kimler Katılıyor


Show tv den stara transfer olan Acun ılıcalının yapımcılıgını yaptığı survivor bu sezon 17 Mart ta yayınlanacak..

Merve Büyüksaraçla mahkemelik olan acun ılıcalın yeni survivor ı yapıp yapmayacagı tartışmalarıda fısıltı şeklinde dolaşırken, survivora katılan ünlü isimlerden 2 si Acun ılıcalı tarafından açıklanınca dedikoduların da önü kesildi..
Survivor 2013 Ünlüler Kimler tıkla ögren

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar