warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

firuze hatun nasıl öldü

Firuze Hatun Casus mu?

Hürrem sultana rakip olarak yeni bir karakter sokuldu diziye..tarihte böyle bir sahsiyet ve olaylar yok tabi dizi senaryosu..

neyse herkes merakla firuze hangi bölümde öldü ne zaman ölecek derken bir baktık meger bizim firuze casus muş..Hürrem sultanın emriyle firuzeyi attan düşürüp öldürecek olan rüstem paşa boynunu kıracakken boynunda bir dövme gördü ve öldürmekten vazgecti..

Hürrem Sultan Firuze den Nasıl Kurtulacak

Firuze yüzünden hayli mutsuz olan Hürrem Sultan kendisi için bir çıkış yolu aramaktadır.

Sümbül Ağa'nın verdiği bilgi ile Nigar'ın kızına ulaşan Hürrem'in sonunda keyfi yerine gelmiştir. İbrahim Paşa ile konuşan Hürrem ona gerçekleri anlatır. Pargalı’nın kızına kavuşabilmesi için Hürrem’in bir tek şartı vardır…

Hürrem Sultan’ın tek isteği Firuze'den kurtulmaktır ve bunu ancak İbrahim Paşa'nın yardımıyla başarabilecektir.

Firuze Hatun Nasıl Ölecek

Hürrem sultana rakip olarak saraya sokulan ve hareme giren firuze hatun cansu dere oldukça ilgi topladı..İzleyiciler diziye Firuze rolüyle giren Cansu Dere'nin kalıcı olup olmadığını merak ederken dizinin yapımcısı Timur Savcı bu sorulara yanıt verdi.

Bir kongreye konuşmacı olarak katılan Savcı, "Halit Ergenç dizide oynamak istemeseydi bugünkü Muhteşem Yüzyıl olmayabilirdi. Kendisine gittiğimizde tek bir şartımız vardı: 1.5 yıl boyunca ortalarda görünmeyecek ve başka hiç birşeyde oynamayacaktı. O da kabul etti" dedi.

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar