warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

emirin yolu bitecek mi

Emirin Yolunda Neler Olacak

Emirin yolu dizisinde feriha hayranları hala feriha nın hazal kaya nın diziye dönmesini bekleye dursun, emir ve Güneş aşkı çoktan alevlendi emir feriha yı unutalı çok oldu..

Emire deli gibi aşık olan güneş emiri korumak için engin le nişanlanıyor..Engin in evlilik teklifini kabul eden Güneş Emire hayal kırıklıgı yaşatıyor..Henüz aşkını itiraf edemese de emir de güneşe aşık ve engin ile evlenme kararı onu yıkıyor..

Yavuzun ortagı olan Engin işi saglama alıp emir ve yavuz arasında bir çatışma başlatıyor..

Emirin Yolu Güneş Hamile mi?


Emirin yolu reytinglerde liste sonuna kayarken tutunabilmek ve final yapmamak için çaba harcıyor..

Seyirciyi her hafta yeni bir olayla ekrana toplamaya çalışan dizide, geçen hafta denize atlayan ve denizden ölesiye korkan güneş in öldügünü sanan emir solugu Yavuz sancaktarın kapısıında almıştı..

Güneş in kayboldugunu öldügünü söyleyecekti ki Güneş evden çıktı..Şaşkına dönen emirin yaşadıgı şok bu kadarla da kalmıyor..

Emirin Yolu'na Büyük Darbe!


Show tv nin bir zamanlar sevilen dizisi adını feriha koydum sonrasında emirin yolu olan dizi dibe vurdu..Ferihasız emir yolunu kaybetti..Ferihası alınınca adını feriha koyamadılar dizinin mecburen Emir feriha ile başladıgı yoluna emirin yolu ile devam etti..
Hazal kaya feriha, reytingleri tavan yaptırıyordu emir aşkı ile.. fakat feriha öldü aşk bitti reyting ve seyircide gitti..

Emirin Yolu Dibe Vurdu !


Adını feriha koydum olarak başlayan dizi ferihasız kalınca emirin yolu olarak devam etti..Hazal kaya yerine diziye bir çok isim girdi fakat bir türlü feriha hayranları memnun olmadı..

Emirin Yolu Bitiyor mu

2 Sezon önce "Adını Feriha Koydum" olarak başladığı ekran serüvenine bu sezon "Emir'in Yolu" olarak devam eden dizi beklenilen reytinglere ulaşamadı.

Dizinin iki yıl boyunca aldıkları reyting başarısıyla gururlanan başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy'un bu sezonki tablodan memnun olmadığı ortaya çıktı. "Emir'in Yolu"nun bu sezon 13 bölüm sürmesi planlanıyordu. Ancak sızan haberlere göre Ulusoy, yapımcısıyla görüşüp dizinin bitirilmesini istedi.

Gizem Karaca Yeni Feriha mı Olacak

Hazal kaya sız yola devam kararı alan adını feriha koydum emirin yolunda,son yaz balkanlar dizisinin yayından kaldırılması ile feriha nın yani hazalın diziye tekrrar dönmesi beklenirken yeni feriha gizem karaca oldu..

“Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu” dizisine “Eve Düşen Yıldırım”ın başrol oyuncusu Gizem Karaca dahil oldu.
Cuma günleri zirvedeki yerini başka yapımlara kaptıran “Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu” dizisinin hızla düşen reytingi Med Yapım'ı harekete geçirdi.

Emirin Yolu Bitecek mi

Feriha nın ayrılması ile tutmadığı için yayından kaldırıldığı iddia edilen emirin yolu için başrol oyuncusu Çağatay ulusoy açıklama yaptı..

Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu dizisinin Sanem’i Deniz Uğur, önceki akşam otuz dokuzuncu yaşgününü Cihangir Savoy Balık’ta kutladı. Geceye Çağatay Ulusoy da katıldı.
Rol arkadaşı Uğur’u yalnız bırakmayan yakışıklı oyuncu mekan çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtladı.
Dizinin istenilen başarıyı sağlayamadığı için yayından kaldırılacağı yönündeki haberlere açıklama getirdi:

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar