warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

hazal kaya ferihaya dönecek mi

Hazal Kaya Emirin Yoluna Geri Dönecek mi

Adını Feriha Koydum olarak başlayıp emirin yolu olarak devam eden fenomen dizi Hazal Kaya fanlarının Hazal kayasız ferihasız asla demesi ile bir türlü reytingleri toplayamadı..
Feriha yerine alternatif karakterler getirilen dizide bir türlü istenilen başarı elde edilmedi..Hazal kaya fanlarının ısrarlar feriha geri dönsün istekleri yapımcı Fatih aksoyu harekete geçirdi..

HazaL Kaya ile görüşme yapan Fatih Aksoy yaptığı röportajda şunLarı söyLedi:

Hazal Kaya Neden Saçlarını Kestirdi


Feriha ya geri dönmesi ve feriha dizisinin güzel sonla bitmesini bekleyen feriha severler hazal kaya yı yakından takip ediyor..Katıldığı programda ben artık son yaz balkanlardayım feriha ya dönüş yok diyen hazal kaya yeni dizisi yayından kaldırılınca depresyona mı girdi..'Son Yaz Balkanlar' dizisinin yayından kaldırılmasıyla zor günler geçiren Hazal Kaya, mutluluğu kuaförde buldu. Saçlarını kestiren Kaya, klasik uzun saçlarından sıkılmış olmalı ki dalgalı ve kaküllü bir model yaptırdı.

Son yorumlar

Kundak