warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

larissa gacemer eşi

Burak Gacemer Survivor 2014 Ünlüler Takımında

Bu sene de star tv de yayınlanacak olan survivor programı için Acun ılıcalı 2014 ünlüler takımı kadrosunda yer alacak isimleri açıklamaya başladı..

Survivor 2014 ünlüler takımı için açıklanan İLk isim önceden fenerbahçede oynayan alex desouza nın menajerligi ve tercümanlıgını yapan Samet güzel olmuştu..

Ardından Acun ılıcalı geçen sene survivor ünlüler takımında yer alana gazeteci nazenin tokuşoğluna yaptıgı açıklamada survivor 2014 yarışmasında ünlülerde yer alacak 2 ismi daha açıkladı..

Survivor Larissa Gacemer Elendikten Sonra Ropörtajı


Survivor 2013 ünlüler gönüllüler yarışmasına katılan brezilyalı manken larissa gacemer ünlüler kadrosunda ve survivorda en çok dikkat çeken isimlerden biri oldu şüphesiz ki..özellikle larissa gacemer in kendisi gibi manken izmir li burak gacemer ile evli olması ve evlenme hikayeleri ilgi çekici..

Larissa Gacemer de Survivora Katıldı


Survivor 2013 Türkiye ünlüler gönüllüler yarışması 17 Martta panama da ...bu sene ünlüler ve gönüllüler kadrosu 10 ar kişi olacak..Ünlüler kadrosunda 8 ünlünün ardından 9.olarak süpriz bir isim açıklandı..Krem dizisinde rüya karakteri ile dikkatleri çeken brezilyalı manken Larissa gacemer de survivor 2013 ünlüler kadrosunda..

Larissa Gacemer Kimdir


Krem Dizisinde rüya karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Larissa Gacemer bir türk degil..birçok kişinin merak ettiği güzel oyuncu brezilyalı bir manken..türkiyeye gelin olarak gelen larissa kimmmiş birlikte öğrenelim..işte larissa gacemer hayatı ve biyografisi (Larissa Rodrigues Gacemer), 1988 Sao Paulo, Brezilya doğumlu Model, Oyuncu.

Larissa Gacemer Krem Dizisinde


atv ekranlarında seyirci ile buluşan ve yayına giren tüm dizilerden hikayesi ile ayrılan ve tek olma özelliğini taşıyan krem dizisi hikayesi kadar oyuncu kadrosu ilede dikkat çekiyor..larissa gacemerin da kadroda yer aldıgı dizi seyirciden de ilgi topladı..
İzmirli model Burak Gacemer'in güzel eşi Larissa Gacemer, atv'de yayınlanan 'Krem' dizisiyle oyunculukta 'ben de varım' diyor. Brezilya doğumlu olan güzel oyuncu dizide, mucizevi bir krem ile güzelleşen ve bir anda hayal ettiği görünüme kavuşan bir genç kızı canlandırıyor

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar