warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

larissa gacemer kim

Larissa Gacemer Survivora Neden Katıldı


2013 survivor ünlüler kadrosuna katılan manken Burak gacemerin eşi brezilyalı manken Larissa gacemer,dürüstçe survivora neden katıldıgını söyledi..Mesut Yar'ın sunduğu "Burada Laf Çok" programına katılan güzel oyuncu Larissa Gacemer, Survivor'a gitme sebebini canlı yayında anlattı..

Survivora katılan ünlüler bilindigi gibi orada bulundukları süre zarfında bölüm başı ücret alıyorlar..bu sene survivor 2013 e katılan ünlülere önceki senelerin aksine eşit olarak ücret ödenecegi söyleniyor..

Larissa Gacemer de Survivora Katıldı


Survivor 2013 Türkiye ünlüler gönüllüler yarışması 17 Martta panama da ...bu sene ünlüler ve gönüllüler kadrosu 10 ar kişi olacak..Ünlüler kadrosunda 8 ünlünün ardından 9.olarak süpriz bir isim açıklandı..Krem dizisinde rüya karakteri ile dikkatleri çeken brezilyalı manken Larissa gacemer de survivor 2013 ünlüler kadrosunda..

Larissa Gacemer Kimdir


Krem Dizisinde rüya karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Larissa Gacemer bir türk degil..birçok kişinin merak ettiği güzel oyuncu brezilyalı bir manken..türkiyeye gelin olarak gelen larissa kimmmiş birlikte öğrenelim..işte larissa gacemer hayatı ve biyografisi (Larissa Rodrigues Gacemer), 1988 Sao Paulo, Brezilya doğumlu Model, Oyuncu.

Larissa Gacemer Krem Dizisinde


atv ekranlarında seyirci ile buluşan ve yayına giren tüm dizilerden hikayesi ile ayrılan ve tek olma özelliğini taşıyan krem dizisi hikayesi kadar oyuncu kadrosu ilede dikkat çekiyor..larissa gacemerin da kadroda yer aldıgı dizi seyirciden de ilgi topladı..
İzmirli model Burak Gacemer'in güzel eşi Larissa Gacemer, atv'de yayınlanan 'Krem' dizisiyle oyunculukta 'ben de varım' diyor. Brezilya doğumlu olan güzel oyuncu dizide, mucizevi bir krem ile güzelleşen ve bir anda hayal ettiği görünüme kavuşan bir genç kızı canlandırıyor

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar