warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

iphone 5

iPhone 5c Ne Zaman Çıkacak,iphone 5 c Özellikleri


Apple’ın 10 Eylül’de tanıtması beklenen uygun fiyatlı iPhone 5C modeli çift çekirdekli işlemci ve 4 inç ekranla gelecek.

Apple’ın mevcut iPhone’lara göre daha ucuz bir fiyattan pazara sunacağı iPhone 5C cephesinden kesin veriler gelmeye başladı.

Bloglara düştü

Elde edilen bilgiler genel hatlarıyla telefonun tasarım detaylarını gözler önüne sererken, Hollanda kaynaklı SIM Only Radar adlı teknoloji sitesi telefonun sahip olacağı teknik detayları sıraladı.

ESKiSiNi GETiR YENiSiNi GÖTÜR

iPhone 5 Fiyatları


12 Eylül de tanıtılan Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone 5 için ön sipariş öncelikle Amerika’da olmak üzere bugün başlıyor.

Apple bugün itibariyle iPhone 5’in ön siparişine başlıyor. Amerika saati ile 3:01 AM’de Türkiye saati ile sabah 11:01’de ön siparişe açılacak olan iPhone 5’in 16 GB’lık ve iki yıllık kontratlı fiyatı 199 dolar olacak. 21 Eylül günü satışına başlanacak iPhone 5 Amerika’da Apple mağazalarının açıldığı saatte (8:00) kullanıcılar ile buluşacak.

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar