warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

iphone 5 özellikleri

iPhone 5 Fiyatları


12 Eylül de tanıtılan Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone 5 için ön sipariş öncelikle Amerika’da olmak üzere bugün başlıyor.

Apple bugün itibariyle iPhone 5’in ön siparişine başlıyor. Amerika saati ile 3:01 AM’de Türkiye saati ile sabah 11:01’de ön siparişe açılacak olan iPhone 5’in 16 GB’lık ve iki yıllık kontratlı fiyatı 199 dolar olacak. 21 Eylül günü satışına başlanacak iPhone 5 Amerika’da Apple mağazalarının açıldığı saatte (8:00) kullanıcılar ile buluşacak.

iPhone 5 Çıkış Tarihi Belli OLdu


Yazın başından beri apple nin yeni telefonu iphone 5 in çıkması bekleniyor..Samsung galaxy s3 e meydan okuyan ve galaxy s3 ü utanç içinde bırakacak diye açıklama yapan apple yetkilileri teknoloji takipçilerini merakta bıraktı..internete iphone 5 ait oldugu ileri sürülen arka kapaklar birtakım özellikler düşmeye başladıkça heyecanda arttı..ve nihayet Beklenen oldu ve Apple 12 Eylül'de bir tanıtım düzenleyeceğini duyurdu.

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar