warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

acun yeni kanalı

Acun Ilıcalı Adriana Lima İle Program Yapacak

CNN Türk'te konuşan Acun Ilıcalı, TV 8 ile ilgili merak edilenleri anlattı. Acun, kanaldaki işten çıkartmalardan neden haber yayınlamadığına dek Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtladı.

Acun merak edilenleri açıkladı

TV 8'i satın alarak yapımcı kimliğinden medya patronu ünvanına uzanan Acun Ilıcalı CNN Türk akranlarında 5N 1K'ya konuk oldu. Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtlayan Acun TV 8 ile ilgili merak edilenleri anlattı.

Irmak Atuk tv8 de Magazin Sunacak

Uzun bir aradan sonra survivor 2013 ile ekranlara çıkan manekn Irmak atuk survivorda yer alan birçok yarışmacının dizilerde ve programlarda boy göstermesinin ardından acun ılıcalı nın elemanı olarak nerde rol alacak diye bekleniyordu..

Tv8 i satın alan acun ılıcalı kendi kadrosuna dahil ettiği birçok ismi kanalında çıkartacak..bu isimler başında daha önce show tv de sabah programı yapan kahkası ile meşhur saba tümer var..saba tümer haftada 4 gün akşamları program yapacak..

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar