warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

samsung akıllı telefonlar

Samsung Galaxy Beam Özellikleri


Samsung 'un projeksiyonu ile yeni bir çığır açan akıllı telefonu galaxy beam özellikle işte kolaylık sağlayan bir cihaz..
Toplantılarda ve sunum yaparken yanınızda bir projeksiyon cihazı taşımanıza gerek yok cep telefonuz samsung galaxy beam ise aynı zamanda mini projeksiyon cihazınızda cebinizde demektir..
Temmuz ayında avrupada satışa çıkarılan 2012 model samsung galaxy beam ın teknik özelliklerini şöyle sıralanabilir..

Samsung Galaxy Note II Özellikleri


Almanyada Galaxy Note 2'yi tanıtması beklenen Samsung, Önce Galaxy Note 2, sonra Galaxy Camera, en sonunda da Ativ serisi Windows 8 ürünleri tanıttı..

Samsung galaxy note II nin tanıtımı ve özelliklerinin tanıtılmasının ardından herkes merakla Türkiye'ye ne zaman geleceğini ve fiyatını merak etmeyee başladı..

Samsung galaxy note II Türkiyeye ekim ayı sonlarında gelecek fakat bayram sonrası Kasımda satışa sunulacak..

Samsung Galaxy sIII Özellikleri


Teknolojik gelişmeler hergeçen gün bizi hayrette bırakıyor..Eski teknolojileri kıyasladıgımızda 10 sene önceki bilgisayarlarda mevcut olmayan teknik donanım ve özellikler şimdi akıllı telefonlarda mevcut..

Teknoloji gelişimi ile birlikte firmalarda en iyi ürün için sürekli rekabet halinde..Teknoloji devlerinden Samsung, 3 Mayıs gecesi Londra’da düzenlediği etkinlikte yeni akıllı telefonu Galaxy SIII’ü tanıttı. Etkinliğe dünya genelinden yaklaşık 2 bin kişi katıldı.

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar