warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

hazal kaya

Hazal Kaya A.Ş:K la Ekranlara Dönüyor


Hayranlarının merakla ekranlara dönmesini bekledigi hazal kaya eylül ayında yeni dizi ile ekranlara dönüyor..

Hazal kaya bu sefer 2 aşk arasında kalacak..Eylül ayında Kanal D'de yayınlanmaya başlayacak olan 'A.Ş.K.' dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu.Hazal Kaya'nın başrolünde oynayacağı, Gold Film Faruk Turgut'un yapımcılığını üstlendiği 'A.Ş.K.' dizinin başrol erkek oyuncuları da belirlendi. Dizide Hazal Kaya'ya başrolde erkek oyuncular olarak Kaan Urgancıoğlu ve Hakan Kurtaş eşlik edecek.

Hazal Kaya Yeni Dizisinden Ne Kadar Alacak


Aşkı memnuda performansı ve güzelligi ile dikkatleri çeken sonrasında Adını Feriha koydum da başrol oynayan ,unutulmaz ve hala geri dönmesi istenen bir karakteri canlandıran başarılı oyuncu Hazal Kaya kadın dizi oyuncuları içinde en çok kazananlar listesinde..

Ceyda Ateş Feriha Dizisinden Neden Ayrıldı


Sezon finali yapması beklenirken ani bir kararla devam kararı alan 'Adını Feriha Koydum' dizisinde başrol oyuncusu Hazal kaya gibi, Hande'si Ceyda Ateş,feriha nın annesi rolünde olan ve bir süre kanser tedavisi görüp yeniden diziye dönme hazırlığı yapan vahide gördüm artık dizide olmayacak..

Yapımcı hazal kaya nın yeni diziden daha fazla para aldıgı için bıraktıgı yönünde söylemlerde bulunnmuş hazal kaya ise bu iddaları yalanlamış final olmayıp devam edecegini basından öğrendim demişti..

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar