warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

acun ılıcalı

Acun Ilıcalı Adriana Lima İle Program Yapacak

CNN Türk'te konuşan Acun Ilıcalı, TV 8 ile ilgili merak edilenleri anlattı. Acun, kanaldaki işten çıkartmalardan neden haber yayınlamadığına dek Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtladı.

Acun merak edilenleri açıkladı

TV 8'i satın alarak yapımcı kimliğinden medya patronu ünvanına uzanan Acun Ilıcalı CNN Türk akranlarında 5N 1K'ya konuk oldu. Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtlayan Acun TV 8 ile ilgili merak edilenleri anlattı.

Acun Ilıcalı Hangi Ülkede Kanal Alacak


Acun Ilıcalı bir kanal daha satın alacak Acun Ilıcalı Hangi Ülkeden hangi kanalı almak istiyor
Acun Ilıcalı TV8'i satın alarak Türkiye gündemine damga vurdu, Acun Ilıcalı muhabirlikten medya patronluğuna uzanan televizyon yolculuğunu 32. Gün'de Umur Birand'a anlattı, Acun Ilıcalı'dan süpriz açıklama.

Acun Ilıcalı bir kanal daha satın alacak Acun Ilıcalı Hangi Ülkeden hangi kanalı almak istiyor

Türkiye'de kanal sahibi olmanın mutluluk verici olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, medya patronluğunda hedef büyüttü.

Acun Ilıcalı Show Tv den Neden Ayrıldı


Reyting rekorları kıran programları ile tv nin en popüler ismi olan acun ılıcalı yıllardır çalıştığı hatta acaba gizli sahibi mi dedikodularıına neden olan show tv ile yolları ayırdı..Survivor , O Ses Türkiye , Yetenek Sizsiniz Türkiye , Yok Böyle Dans gibi yarışmaların yapmıcısı Acun Ilıcalı , uzun yıllardır çalışıtığı Show TV'yle yollarını ayırdı. 4 büyük kanal Acun'un peşine düştü...

BÜYÜK BİR KANALLA GÖRÜŞTÜ

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar