warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

hazal kaya yeni dizisi

Hazal Kaya A.Ş:K la Ekranlara Dönüyor


Hayranlarının merakla ekranlara dönmesini bekledigi hazal kaya eylül ayında yeni dizi ile ekranlara dönüyor..

Hazal kaya bu sefer 2 aşk arasında kalacak..Eylül ayında Kanal D'de yayınlanmaya başlayacak olan 'A.Ş.K.' dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu.Hazal Kaya'nın başrolünde oynayacağı, Gold Film Faruk Turgut'un yapımcılığını üstlendiği 'A.Ş.K.' dizinin başrol erkek oyuncuları da belirlendi. Dizide Hazal Kaya'ya başrolde erkek oyuncular olarak Kaan Urgancıoğlu ve Hakan Kurtaş eşlik edecek.

Hazal Kaya Yeni Dizisinden Ne Kadar Alacak


Aşkı memnuda performansı ve güzelligi ile dikkatleri çeken sonrasında Adını Feriha koydum da başrol oynayan ,unutulmaz ve hala geri dönmesi istenen bir karakteri canlandıran başarılı oyuncu Hazal Kaya kadın dizi oyuncuları içinde en çok kazananlar listesinde..

Hazal Kaya Yeni Dizisiyle Eylül'de Ekrana Gelecek


Adını feriha koydum dizisinden para yüzünden ayrıldığı iddia edilmişti önce ama gerçek geçen hafta ortaya çıktı..Hazal kaya feriha karakterini sevememiş aslında feriha ya yapılacak uygulamaya tepki göstermiş ..Feriha yı bekaret testi yapılacakmış hazal kaya oynamayı reddetmiş..'Adını Feriha Koydum' dizisinden olaylı bir şekilde ayrılan, 'Son Yaz Balkanlar' dizisi tutmayan ve sonrasında 'Behzat Ç' dizisine konuk olan Hazal Kaya, önce Los Angelas'da 5 aylık oyunculuk dersi alacak.

Hazal Kaya Çağatay Ulusoy la Tekrar Oynayacak mı


Emirin yolu dizisi hazal kayanın ayrılıgının ardından yeni sezona başlasada yeni yılı göremedi ve final bile yapamadan yayından kaldırıldı..Sezon başından beri gözler hazal kaya daydı..Hazal kaya geldi mi gelecek mi dendi ama geri gelmedi..Peki bundan sonra Hazal kaya ve Çağatay ulusoy u aynı yapımda görebilecekmiyiz? Hazal Kaya, Adını Feriha Koydum dizisinde beraber rol aldığı Çağatay Ulusoy'la yeniden rol alacak mı sorularını yanıtladı.

Hazal Kaya bu gece Tv 8 ekranlarında yayınlanan '2 Laf Edelim' programına konuk oldu.

Hazal Kaya Behzat Ç. ile Geri Dönüyor


Adını feriha koydum dizisinden ayrılıp son yaz balkanlar dizisne geçen ve sonra dizisi biten hazal kayanın yeni dizisi merakla bekleniyordu..Başrolünü oynadığı “Son Yaz Balkanlar” reytingleri çok düşük çıktığı için yayından kaldırılan Hazal Kaya, eski dizisi “Behzat Ç.”de konuk oyuncu oldu.

Hazal Kaya dizinin ilk bölümünde Erdal Beşikçioğlu’nun hayat verdiği fenomen karakter Behzat Ç.’nin öldürülen kızı Berna Ç.’yi oynamıştı.

Hazal Kaya Neden Saçlarını Kestirdi


Feriha ya geri dönmesi ve feriha dizisinin güzel sonla bitmesini bekleyen feriha severler hazal kaya yı yakından takip ediyor..Katıldığı programda ben artık son yaz balkanlardayım feriha ya dönüş yok diyen hazal kaya yeni dizisi yayından kaldırılınca depresyona mı girdi..'Son Yaz Balkanlar' dizisinin yayından kaldırılmasıyla zor günler geçiren Hazal Kaya, mutluluğu kuaförde buldu. Saçlarını kestiren Kaya, klasik uzun saçlarından sıkılmış olmalı ki dalgalı ve kaküllü bir model yaptırdı.

Hazal Kaya Adını Feriha Koydum Dizisinden Neden Ayrıldı


Show tv ekranlarında cuma akşamları seyirci ile bululan Sevilen dizi Adını Feriha Koydum müthiş bir sezon finali ile ekranlara bir süreliğine veda etti. bu sezonda Dizinin final yapılacağı beklenirken son anda sezon finali ile yola devam etti.

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar