warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

survivor gerçekleri

Acun Ilıcalı "Duygu Mantıklı Konuşuyor"

show tvden ayrılarak star tv ekranlarına geçen acun ılıcalı ve ılıcalı yapımı programlardan survivor şuanda çok izlenen ve takip edilen programların başında geliyor.. Acun Firarda” ile çıktığı yola en popüler yarışmaların yapımcısı olarak devam eden Acun Ilıcalı, Hürriyet'ten Büşra Bozok Aytek'e Survivor 2013 hakkında ilginç açıklamalar yaptı.

Merve Büyüksaraç Acuna Hodri Meydan Dedi


Acun ılıcalı geçen gün bolomberg ht de yayınlanan kenan erçetingözün programında merveye çok büyük ders vereceğim bize kimse iftira atamaz diye merve hakkındaki ağır ithamlara merve büyüksaraçtan jet yanıt geldi..

MErve büyüksaraç acuna meydan okudu.. Survivor’da Acun Ilıcalı’nın SMS’lerden çok büyük paralar kazandığını bildiren Merve Büyüksaraç, “Acun önce bunları ve miktarını açıklasın” dedi.

Mustafa Topaloğlu Merveye Ne Cevap Verdi


Survivor ünlüler gönüllüler 2012 den birleşme partisi önce hiç beklemediği anda Mustafa topaloglu sms inde elenen Merve büyüksaraç,survivordan döndükten sonra finalle birlikte açtı ağzını yumdu gözünü..

Merve Büyüksaraç Elimde Kesin Deliller Var Dedi

Acun ılıcalı tarafından hazırlanıp sunulan reality show yarışma survivor mahkemeye düştü..Merve büyüksaraç'ın umduğunu bulamayınca sessizlik anlaşmasını bozarak survivor hakkında şok eden açıklamalar yapmıştı..

Survivorda kendisiyle yarışan yarışmacılar ve acun medya tarafından yalanlanan ve her gün bir yarışmacı tarafından iftira ettiği söylenen merve büyüksaraç geri adım atmıyor ve iddialarının doğruluğunu ispatlayacağını söylüyor..survivor iddiaları ve acun medya ile ters düşmesi nedeniyle işinden de olan Merve verdiği son röportajında neler söylemiş bakalım..

Survivor da Sms'ler Nereye Gitti

Survivor bitti ama sular durulmuyor... Hile iddialarından sonra gündeme bomba gibi düşen Survivor'da en büyük soru işaretine dikkati; sosyal medya yazarı Anibal Güleroğlu çekti.

Survivorda Yarışmacılara Yemek Veriliyor mu

Survivor hakkında Merve büyüksaraç tarafından ortaya atılan iddialar ortalığı karıştırmaya seyirciyi şaşırtmaya devam ediyor

Survivor yarışması evet bir reality şov ama fazla açlık vs ile seyirciye de bir merak ve acıtasyon duygusu oluşturma açısından gerçekligi vurgulandıgında sonuç farklı oluyor..

Acun ılıcalı verdigi ropörtajlarında orada yarışmacıların gerçekten aç oldugunu kesinlikle yiyecek verilmedigini söylerken merve büyüksaraç aksini iddia ediyor..hatta o kadar ki detaylı şekilde anlatıyor kim ne dedi nerden yedi vs..

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar