warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Survivor

Acununn sundugu survivor programı 2012 yılında da reyting rekorları kırıyor..

Survivor 2015 All Star Kimler Olacak

Survivor all star olarak ilk defa tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan survivor yarışmasında Acun ılıcalı oldukça iddialı..

Yeni yayın dönemine yeni ve oldukça iddialı programlarla hazırlanan Acun ılıcalı en çokta survivor all star ile dikkatleri çekecek

Survivor 2015 Ne Zaman Başlayacak

Survivor yarışmasıyla seyirciyi ekrana kitlemeyi başaran başarılı yapımcı Acun ılıcalı survivor 2015 için hazırlıklara başladı ..

Show tvde başlayan survivor macerası Son 2 sezondur star tv ekranlarındaseyirciyle buluşuyordu..
Geçen yıl tv8 kanalını alan yapımcı Acun ılıcalı 2015 yılı yapımcısı olduğu tüm yarışma ve eğlence programlarını kendi kanalından seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor..

Survivor 1.Hafta

Survivor Türkiye ünlüler gönüllüler yarışması ilk bölümleriyle 2 mart pazar 2014 tarihinde stra da başlıyor

Acun Ilıcalı Survivor 2014 Ünlülerini Açıklıyor

Acun Ilıcalı, Survivor'a katılacak 2 ismi açıkladı
Habertürk'ten Nazenin Tokuşoğlu'na konuşan Ilıcalı, Survivor için ise iki isim açıkladı..2014 survivora kimlerin katılacagı merakla beklenirken ünlüler takımında yer alacakk isimlerden 2 kişi daha açıklandı..Acun Ilıcalı, Survivor'a katılacak 2 ismi açıkladı

Yeni Survivor 2014'le ilgili çalışmalarını başlatan Acun Ilıcalı, Star'da yayınlanacak olan yarışma için iki isim açıkladı.

Habertürk'ten Nazenin Tokuşoğlu'na konuşan Ilıcalı, Survivor için ise iki isim açıkladı.

Survivor 8. Hafta

Survivor 8. Haftası 4 mayıs cumartesi,5 mayıs pazar,6 mayıs pazartesi akşamları star tvde olacak

Survivor 31 Mart 2013 Ödül Oyununu Kim Kazandı

3. haftanın 2. ödül oyunu 31 mart pazar gün yayınlandı..

haftanın 2. ödül oyununda kazanan takım 2 ödül kazanacak..birisi ev ödülü 15 günlük verilmişti kazanan evi 15 günlük tekrar kazanacak

Yemek ödülü de burger kingten woper menü oldu..sandviç ve patates kızartması ödülü kazanmak için yarışmacılar kıyasıya mücadele ettiler

bu oyunda kazanan takım hem karnını doyuracak hem korunaklı bir eve sahip olacak..zira adada yagmurlar ve fırtınalar başlamak üzere..

Survivor Ünlüler Gönüllüler 1. Bölüm 2013

Survivor ünlüler gönüllüler 2013 ilk bölümü tanıtım fragmanı yayınlandı..

İŞte survivor adası Panamadan ilk kareler ilk oyunlar

2013 Survivor Ünlüleri Panama'ya Uçtu

Acun ılıcalının sundugu Yetenek sizsiniz Türkiye nin finalinin ardından gözler survivora çevrildi..
Survivor için ünlü yarışmacılar önceki gün Türkiyeden ayrılıp amsterdam üzerinden Panama ya dogur yola çıktı..Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasının ünlüleri geçtiğimiz sabah saat 06:15'te Amsterdam aktarmalı olarak yarışmanın yapılacağı Panama'ya doğru yola çıktı.

Survivor Acunn Gerçekleri

Survivor ünlüler gönüllüler 2012 kıbrıs finali yaparak sona erdi.
N,hat alptuğ altınkaya nın hasanla çıktıgı sms te kazanarak 1. olduğu survivor ile alakalı ilginç iddialar ortaya atıldı..
yarışmadan elenen ve kıbrıs finallerine gelmeyen merve büyüksaraç acun medya ve survivor hakkında açtı ağzını yumdu gözünü..sanıldıgı gibi aç olmadıklarını ve olayları acun medyanın yönlendirdigini söyleyen merve büyüksaraça geçen yıl survivorda finale kalıp sms te yenilen nihat doğan da destek verdi

Survivor 14. Hafta

Survivor 14 hafta 16-17-18 haziran 2012 gelişmelerini buradan takip edebilirsiniz

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar