warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

survivor ünlüler kimler

Survivor 2012 yarışmasına katılan ünlü yarışmacılar

Survivor Sibel Tüzün Kimdir


Survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasında ünlüler kadrosunda yer alan 41 yaşındaki Sibel Tüzün 29 Eylül 1971'de İstanbul'da doğdu.

Sibel Tüzün Şarkıcı, besteci ve söz yazarıdır. Çoğunlukla pop şarkılar söylemektedir, ancak rock ve jazz çalışmaları da vardır.

Sibel Tüzün, opera ve batı müziği eğitimi almıştır. Sibel Tüzün çıkardığı albümler: Ah Biz Kızlar, Nefes Keser Aşklar, Hayat Buysa Ben Yokum Bu Yolda, Yine Yalnızım, Kırmızı, Saten, Kıpkırmızı, Seviyorum Seveceğim, Süper Star, Aç Telefonu / Yaz Aşkı

Survivor Doğuş Kimdir


Survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasında ünlü yarışmacılar kadrosunda yer alan 38 yaşındaki doğuş un asıl adı Orhan Baltacıdır..

30 Haziran 1974 tarihinde Almanya’da doğdu. 4 yaşına kadar Almanya’da yaşadı. 4 yaşında Türkiye’ye geldi. Aile içi sorunlarından dolayı evden kaçtı ve çocuk yaşta sokakta yaşamaya, hayatın gerçekleriyle tanışmaya başladı. Cezaevleri, sokaklar, apartman boşlukları, kötü çevre, kötü arkadaşlıklar hepsini çocukken yaşadı.

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar