warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

survivor oy sonuçları

Survivor da her hafta elenecek kişiyi belirlemek için yapılacak olan oylama sonuçlarını buradan takip edebilirsiniz

Survivor Sms Oyları ve Sonuçları


Survivorda her hafta yapılacak oyunlar ve yarışlar sonunda başarısız olan takımdan biri adaya veda ediyor..grup içinde oylama yapıldıktan karar veriliyor genelde..Fakat survivor elemelerinde oylamalarda en önemli faktörde sms oyları oluyor..

Genelde Ada konseyinde yapılan yarışmacı oylaması ile bir eleme adayı belirleniyor.. Sonra, onun karşısına ikinci bir eleme adayı çıkarılıyor..

Survivor Oylama Sonuçları


Survivor'da yapılan yarışmalar sonucunda akşamları ada konseyleri yapılıyor..Ada konseyinde adadan kimin gidecegine karar vermek için oylama yapılıyor..

Bu oylamanın amacı duruma göre değişir. Çoğunlukla elenecek yarışmacıyı belirlemek için oylama yapılır ancak başka nedenlerle de oylama yapılabilir, örneğin bir yarışmacının takım değiştirmesi ya da bazı eşitlik hallerinde.

Survivor 2.hafta kim elendi


Survivor da 2.hafta dokunulmazlık sembolünü ünlüler kazandı..

Ada konseyinde gönüllüler arasnda eleme oylaması yapıldı..oylamada
en çok oyu 4 oy alarak gülen oldu.
3 oyla 2.ci asena oldu 1 oyda begüm aldı..

oylar şu şekilde
hasan,cevher,asena,hayim güleni eledi..

Şansın ,begüm,gülen asenayı eledi.

serhat ise oyunu begümden yana kullandı..

en çok oy alan gülen ve asena seyircilerin katılacagı sms oylamasına kaldı..sms sonuçlarına göre en az oy alan kişi adadan gidecek..

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar