warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

survivor ödül oyunları

Survivor yarışmasında kazanan yarışmacılara ödül verilen oyunlar

Survivor 22 Mart 2014 Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivorda 3. hafta 22 mart cumartesi 23 mart pazar ve 24 pazartesi 2014 tarihlerinde star ekranlarında 3 yeni bölümler seyirciyle buluşuyor

3. haftanın ilk bölümü 22 mart cumartesi akşam yayınlandı..haftanın ilk ödül oyunu havuz içinde basket atma oyunu oldu...su içinde oynanan oyunda ünlüler takımı ilk turu galip tamamladı

2. turda gönüllüler atak yaparak çok iyi sona getirdikleri oyunda son atışı kaçırıp kazanma fırsatını kaybettiler

her iki turuda galip tamamlayan ünlüler takımı ödülün sahibi oldu

Survivor 31 Mart 2013 Ödül Oyununu Kim Kazandı

3. haftanın 2. ödül oyunu 31 mart pazar gün yayınlandı..

haftanın 2. ödül oyununda kazanan takım 2 ödül kazanacak..birisi ev ödülü 15 günlük verilmişti kazanan evi 15 günlük tekrar kazanacak

Yemek ödülü de burger kingten woper menü oldu..sandviç ve patates kızartması ödülü kazanmak için yarışmacılar kıyasıya mücadele ettiler

bu oyunda kazanan takım hem karnını doyuracak hem korunaklı bir eve sahip olacak..zira adada yagmurlar ve fırtınalar başlamak üzere..

Ödül Oyununda Acun Kimi Neden Destekliyor?

Survivor tarihinden hic yemek ödülü kazanamayan takım olarak tarihe geçen şüphesiz ki gönüllüler takımı..

Acun ılıcalı hemen hemen her hafta bu konuyu dile getiriyor..önceki hafta ödül oyunu nu kaybedince şansın ve begüm da gözyaşlarına bogulmuş buda başta acun ılıcalı olmak üzere herkesi üzmüştü..

Ama survivor kuralları ve herkes bu sartları bilerek katıldıgından yapılacak birşey yoktu..oyunlarda güçlü olan belkide şanslı olan kazanıyor ve ödülü onlar alıyordu..

5.Hafta İlk Ödül oyununu Kim Kazandı

Survivor ünlüler gönüllüler 5. hafta ilk ödül oyunu 14 nisan cumartesi günü oynanıyor..

Ada da artık açlık had safhada..bu hafta oynanan ilk ödül oyunu bu zorlu sartlarda kondisyonları düşük olan yarışmacıları oldukca zorlayacak..engelleri atlayarak engellerin altından gecrek oynanılan ödül oyununda güzel olan ise, açlıktan dökülen yarışmacıları sevincten ucuran ödül..

Survivor 5. Hafta Hangi Oyunlar Oynandı

Survivor ünlüler gönüllüler de her geçen gün heyecan ve rekabet artıyor..

Survivor 2012 de 4 hafta geride kaldı ..5 hafta yine her zamanki gibi 2 ödül oyunu 1 dokunulmazlık sembolü oyunu oynanacak

4. hafta 1 ödülü ünlüler 1 ödülü gönüllüler kazanmıştı
3. hafta adadan ünlülerden sibel tüzün giderken 4. hafta veda eden isim gönüllülerden oldu

5.hafta 14 nisan cumartesi oynanan ilk ödül oyunu engelleri aşarak engeller sonundaki 2 tahtayı kazıktan cıkartıp parkur sonundaki bayragı önce kapma yarışı idi..

Survivor 3.Hafta 1.ci Ödül Oyununu Kim Kazandı

Dominik cumhuriyetinde 2.cisi yapılan survivor ünlüler gönüllüler 2012 yarışması cumartesi pazar ve pazartesi akşamları show tv de yayınlanıyor..

3. haftası oynanan survivor ünlüler gönüllülerde cumartesi akşamı oynanan ödül oyunu futbol maçıydı..ünlülüer ve gönüllüler arasında bayanlar ve erkekler grubu olarak ayrı ayrı oynandı..

8 tur oynanan maç 4 tur bayanlar ,4 tur erkekler arasında yapıldı..ünlülerden Nihat,Alp kırşan ve Almedanın çogunu attıgı gollerle ünlüler 5-3 maçı kazanarak yarışmayı aldılar..

Survivor 2.Hafta Ödül Oyunu


Survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasının 2. haftasında pazar akşamı yayınlanan programda yarışmacıları güzel bir ödül bekliyor..

Survivorda en güzel ödül tabiki yiyecek ve bu haftaki ödül oyununda kazanan takım pizza yiyecek

Gözleri kapalı engelleri aşarak önce mısır kutularını sonra su kutusunu doldurma oyununda kıyasıya ve heyecan dolu bir mücadele yaşanıyor..

Survivor 2.Hafta 3.bölüm Ödül Oyununu Kim Kazandı


Survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasında 2.hafta 3.bölümde yapılan ödül olarak baraka verilen yarışmada önce gönüllüler öndeyken ünlüler önce beraberliği sonra galibiyeti yakaladı..

ilk hafta hiç yarış kazanamayan ünlüler bu sefer daha hırslı mücadele etti..

Yerde halatların altında sürünerek duvardan tırmanılan oyunda önce gönüllüler öndeyken ünlüler beraberliği yakaladı..

son koşuda gönüllülerden hasan ile ünlülerden nihat alptuğ karşılaştı ve nihat son hamleyle oyunu galip bitirdi

Survivor 2.Hafta Hangi Oyunlar Oynandı


24 mart cumartesi-25 mart pazar ve 26 mart pazartesi akşamı yayınlanacak survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasında yine birbirinden zor ve çekişmeli oyunlar oynandı..

2.hafta ödül oyunlarında oynanan oyunlardan 1.cisi 24 mart cumartesi günü oynanan Halatların altında sürünerek duvar tırmanma oyunu idi..yarışmayı ünlüler kazandı..

25 mart Pazar akşamı yayınlanan 2.ödül oyunu ise gözleri kapalı engellerden geçerek saman ve su kutularını doldurmaktı..

Ünlüler Zıpkın Yapabilecek mi?Ünlülerde Son Durum

Yarışmalarda bir türlü kazanamayan ünlüler de alp kırşan arkadaşlarını rahatlatmaya çalıştı..

Olta kazanamayan ünlüler adadaki en önemli yiyecek kaynagı denizden balık tutabilmek için kendileri zıpkın yapmaya çalışıyor..
kendi imkanlarıyla ateş yakmaya çalışıp başarılı olamadılar

bakalım zıpkın yapmayı başarabilecekler mi ve denizden balık tutabilecekler mi?

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar