warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

survivor nerede

Survivor 2014 Nerede Çekiliyor

Acun ılıcalı tarafından hazırlanıp sunulan artık klasikleşen eğlenceli yarışma programı survivor Türkiye 4. defa ünlüler gönüllüer olarak 2014 de devam ediyor..

Survivor tutkunlarının heyecanla beklediği yarışma bu sene 2 hafta erken ekranlara geliyor..geçen sene 17 martta yayına giren yarışma bu sene 2 mart ta yine star tv ekranlarında yayınlanacak..

Survivor 2013 Ne Zaman Başlayacak


Sezonu yetenek sizsiniz Türkiye ve o ses Türkiye yarışmaları ile başlatan Acun ılıca'lının merakla beklenen yapımlarından biri olan survivor, bu sene başka kanalda ve başka ülkede start alacak..2013 yılının mart ayında başlayacak olan Survivor ile ilgili olarak Acun Ilıcalı 'Yetenek Sizsiniz' programında açıklama yaptı. Ilıcalı, yarışmanın Panama'nın İnci Adası'nda yapılacağını açıkladı

Survivor Yarışmacıları 15 Mart 2013 te Panama da İnci adasına gitmiş olacaklar..yarışma 17 mart pazar akşamı start alacak..

Survivor Nerede

Acun ılıcanın yapımcılıgını ve sunuculugu yaptıgı survivor 2012 ünlüler ve gönüllüler yarışması Dominik cumhuriyetinde oynanıyor..

Ünlüler ve gönüllüler arasında yarışmaların ve oyunların oynandıgı survivor 2012 dominikte başladı..

Son yorumlar

Kundak