warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

survivor merve

Merve Büyüksaraç tv em de Survivor ı anlattı

Merve büyüksaraç ve acun ılcaılı arasındaki gerginlik hergün tırmanıyor..MErve büyüksaraç ın ilk olarak tvde konuk oldugu programda konuşmaya başlamasıyla iddialar gündeme geldi..sonra Acun ılıcalı ile basın ve canlı tv programları ile göndermelerde bulundular..

MErve büyüksaraç acun ılıcalının ona büyük ders vereceğim haddini bildireceğim sözlerinden sonra yine bir tv em de bir programa konuk oldu ve açıklamalarda bulundu..

Merve Büyüksaraç Elimde Kesin Deliller Var Dedi

Acun ılıcalı tarafından hazırlanıp sunulan reality show yarışma survivor mahkemeye düştü..Merve büyüksaraç'ın umduğunu bulamayınca sessizlik anlaşmasını bozarak survivor hakkında şok eden açıklamalar yapmıştı..

Survivorda kendisiyle yarışan yarışmacılar ve acun medya tarafından yalanlanan ve her gün bir yarışmacı tarafından iftira ettiği söylenen merve büyüksaraç geri adım atmıyor ve iddialarının doğruluğunu ispatlayacağını söylüyor..survivor iddiaları ve acun medya ile ters düşmesi nedeniyle işinden de olan Merve verdiği son röportajında neler söylemiş bakalım..

Doğuş mu Mustafa Topaloğlu mu Yoksa Merve mi Adaya Veda Edecek?

Bu hafta ünlüler takımında yapılan oylamada ada konseyinde 3 isim oy aldı doğuş merve ve mustafa topaloglu

Bu 3 isim arasında bakalım adaya veda eden kim olacak
Ada konseyindeki oylamada 3 merve 2 mustafa topaloglu 2 de doğuş oy aldı..bu 3 yarışmacı sms te yarışacak

Kimin kalıp kimin gidecegine seyirci karar verecek

Survivorda oy nasıl veriliyor?

Mustafa topaloğlunu destekleyenler mustafa yazıp 2950ye göndercek
Doguşu destekleyenler doğuş yazıp 2950 ye gönderecek

4. Dokunulmazlık Sembolünü Merve Kazandı

2012 survivor ünlüler gönüllüler yarışmasında 1 ay geride kaldı..1 aydır açlık ve zor ada şartları ile mücadele eden yarışmacılar yarışmalarda kıyasıya mücadele ediyor..

Her hafta 1 kişinin adadan ayrıldıgı elendigi survivorda, adalar birleştiginde survivorda kalabilmek için, her yarışmacı kendisi için yarışıyor ve kalmayı garantilemek istiyor..

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar