warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

survivor merve oflaz

Survivor 2015 Merve Oflaz Kimdir

Survivor tarihinde ki tek bayan şampiyon olma ünvanını elinde bulunduran Merve oflaz yeniden survivor da all star kadrosunda karşımıza çıkıyor

Survivor Türkiye yarışmasını kazandıktan sonra Türkiye çapında ün kazanan Merve Oflaz, Show TV'de yayınlanan Muhteşem yüzyıl dizisinde Ayşe Hatun rolünü oynamıştır. Ayrıca Kalbim 4 Mevsim isimli dizide başrol oyuncularından Aslı karakterini canlandırmıştır.

2013 Survivor Minikler Yarışmasını Kim Sunacak

İstabulda maceraya meraklı minik çocuklar arasında yapılacak olan survivor 2013 minik kahramanlar yarışmasını bu sene kim sunacak?

İlk defa 2012 yılında yapılan acun medya tarafından hazırlanıp survivor eski şampiyonlarından Merve oflaz tarafından sunulan minik kahramanlar yarışmasını bu sene hanzade durmuş sunacak
aynı şekilde omo sponsorlugunda yapılacak yarışmada kazanan minikler arasında facebook oylaması yapılacak ve kazanan 2 minik kahraman ailesi ile birlikte panama yapılan survivor ünlüler gönüllüler yarışmasına ailesi ile birlite katılma hakkı elde edecek..

Survivor Minik Kahramanlar Yarışmasını Kim Sunuyor

Survivor minik kahramanlar yarışıyor programını eski survivor 1. cisi Merve oflaz sunuyor..

istanbulda başlayan yarışmada sunuculuğu önceki survivorda kazanan Merve oflaz sundu..Merve oflaz daha önce muhteşem yüzyıl dizisinde haremde gözde cariye rolünde oynamıştı..

Şuanda kalbim 4 mevsim dizisinde de rol alan Merve oflaz survivordan ünlüler arasına katılanlardan bir isim...

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar