warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

survivor gönüllüler kim elendi

Survivor gönüllülerde en son serhat özcan elendi ve birleşme 5 kişi giren gönüllüler 4 kişi kaldılar

5.Hafta Adaya Veda Eden Şansın Oldu

16 Nisan Pazartesi günü Survivordan ayrılan gönüllülerden Şansın Tokyay oldu..

Gönüllüler sms oylamasına 3 kişi kalmıştı.begüm şansın ve serhat arasında yapılan sms oylamasında en az oy alan yarışmacı şansın oldu ve dolayısıyla bu akşam survivora veda eden isimde şansın tokyay oldu

Gönüllüler 5. Hafta Kimi Eledi

Survivor tarihinin en şanssız takımı olma ünvanını elde eden takım survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasındaki gönüllüler takımı oldu

Survivor başladıgı zaman çok iyi başlangıc yaparak ilh hafta ödülleri kazanan gönüllüler olmuştu ..fakat yarışma başında gönüllülerin 8 ünlülerin 7 kişi olması ile gönüllüler aralarında anılı elemiş ünlüler adasına göndermişti

Anılı göndermek gönüllülerin şanssılıklarının başlangıc noktası oldu..Anılla çok ciddi güç kaybına ugrayan gönüllüler bu haftadan sonra hic yemek ödülü kazanamazken 3. defa dokunulmazlık oyununu kaybeden takım oldu..

4. Hafta Adaya Veda Eden Gülen Oldu

Survivor da 4. hafta dokunulmazlık sembolü oyununu kaybeden gönüllüler adadan gitmesi için takım olarak gülen i seçtiler..

Böylece Gülen 2. defa elenmeye aday oldu..2. hafta elemelerde asena ile sms e kalan gülen adada kalmış giden asena olmuştu..

fakat bu sefer tüm gönüllüler takım olarak grup içinde huzursuzluk ve sürekli sorun çıkartarak motivasyonu düşürmesinden ve oyunlarda güçsüz ve zayıf kalması nedeni ile gülen gitsin dediler..

Gülen sezmiş sms te kendisine rakip olarak hayim i seçti ada konseyinde verdigi oy ile..

4.Hafta Gönüllüler Kimi Eledi

Survivor ünlüler gönüllüler yarışmasında 4. hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler 2. defa içlerinden birini eleyecek

Gönüllüler içlerinden 2 aday göstermek zorundalar..ada konseyinde gönüllüler arasında yapılan oylamada kimler çıkacak ..oylama çıkan 2 isim sms oylamasında seyircinin kararıyla belli olacak..kimin kalıp kimin gidecegine seyirci karar verecek

Ada konseyinde hasan, hayim,serhat,cevher gülene oy vrdi
ada içinde en çok sorun çıkaran ve içlerinde en güçsüz olan isim gülen di..

Survivor 2.hafta kim elendi


Survivor da 2.hafta dokunulmazlık sembolünü ünlüler kazandı..

Ada konseyinde gönüllüler arasnda eleme oylaması yapıldı..oylamada
en çok oyu 4 oy alarak gülen oldu.
3 oyla 2.ci asena oldu 1 oyda begüm aldı..

oylar şu şekilde
hasan,cevher,asena,hayim güleni eledi..

Şansın ,begüm,gülen asenayı eledi.

serhat ise oyunu begümden yana kullandı..

en çok oy alan gülen ve asena seyircilerin katılacagı sms oylamasına kaldı..sms sonuçlarına göre en az oy alan kişi adadan gidecek..

Gönüllüler İlk Hafta Kimi Eledi


Gönüllüler 9 ünlüler 7 kişi olunca arada sayı adaleti için gönüllülerden birinin ünlüler adasına gönderilmesi gerekiyor..

Gönüllüler arasında ypılan oylamada begüm ve anıl 3 er oy aldı..sonucu ünlüler belirledi ve kendileri için faydalı olacagını düşündügü için anılı seçtiler..

Anıl artık survivorda ünlüler takımında yarışmaya devam edecek.
Kısa sürede survivora katılan anıl 1 günde ünlü oldu diyebiliriz şimdiden..

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar