warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

survivor doğuş

Survivor Merve Büyüksaraç Adayı Karıştırdı !

Survivorda adalar arası birleşmeye 1 hafta kaldı..4 hafta üzerine 6 haftanın tüm oyunlarını gönüllüler alınca elemeye giden takım ünlüler oldu

Ünlüler adası ilk eleme yaşadıkları zaman bir gruplaşma yaşanmıştı..Merve büyüksaraç ın öncülügü çektigi gruba almeda doğuş ve nihat katılmış diger 3 kişide Alp mustafa topaloğlu ve anıl ayrı bir grup olmuştu

İlk eleme yaşandıgı zaman da ünlüleri gruplandıran merve büyüksaraç olmuş nihat ve doğuşu mustafa topaloğluna ve anıla karşı doldurmuştu..

Doğuş mu Mustafa Topaloğlu mu Yoksa Merve mi Adaya Veda Edecek?

Bu hafta ünlüler takımında yapılan oylamada ada konseyinde 3 isim oy aldı doğuş merve ve mustafa topaloglu

Bu 3 isim arasında bakalım adaya veda eden kim olacak
Ada konseyindeki oylamada 3 merve 2 mustafa topaloglu 2 de doğuş oy aldı..bu 3 yarışmacı sms te yarışacak

Kimin kalıp kimin gidecegine seyirci karar verecek

Survivorda oy nasıl veriliyor?

Mustafa topaloğlunu destekleyenler mustafa yazıp 2950ye göndercek
Doguşu destekleyenler doğuş yazıp 2950 ye gönderecek

Survivor da Yarışmacılar Neden Fenalaştı?

Dominik cumhuriyetinde acun ılıcalı tarafından hazırlanıp sunulan survivor ünlüler gönüllüer yarışmasında 1 ay geride kaldı..zor şartlara dayanamayan 4 yarışmacı yere yıgıldı..

Adada şartlar her geçen gün ağırlaşıyor.Zorlu koşullar yarışmacıları dayanma ve direnme gücünü düşürdü..yağmurların da başladıgı adada ünlüler ve gönüller zor günler geçriyor..

Yağmurdan dolayı ateş yakamayan, yemek yiyemeyen yarışmacılar açlıktan kıvranıyor..

Survivor Doğuş Kimdir


Survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasında ünlü yarışmacılar kadrosunda yer alan 38 yaşındaki doğuş un asıl adı Orhan Baltacıdır..

30 Haziran 1974 tarihinde Almanya’da doğdu. 4 yaşına kadar Almanya’da yaşadı. 4 yaşında Türkiye’ye geldi. Aile içi sorunlarından dolayı evden kaçtı ve çocuk yaşta sokakta yaşamaya, hayatın gerçekleriyle tanışmaya başladı. Cezaevleri, sokaklar, apartman boşlukları, kötü çevre, kötü arkadaşlıklar hepsini çocukken yaşadı.

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar