warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Survivor Cevher

Survivor Begüm ve Survivor Cevher Minik Kahramanların Koçu OLdu

Survivorda geçen sene gönüllüler kadrosunda yer alan ve Dominik cumhuriyetinde yapılan survivor ünlüüler gönüllüler yarışmasında başarılı performansları ile survivora damga vuran ece begüm yücetan ve cevher pekçiçek survivor 2013 minik kahramanlar yarışmasında takım koçu oldular..

Uzun süredir ekranlarda görünmeyen begüm ve cevher 23 mart cumartesi akşamı oynanan survivor minik kahramanlar yarışmasında minik kahramanların takım koçları olarak karşımıza çıktı..

Bu sene minik kahramanların sunucusuda o ses türkiye yarışmasının sunucu oldu..

4. Dokunulmazlık Sembolünü Merve Kazandı

2012 survivor ünlüler gönüllüler yarışmasında 1 ay geride kaldı..1 aydır açlık ve zor ada şartları ile mücadele eden yarışmacılar yarışmalarda kıyasıya mücadele ediyor..

Her hafta 1 kişinin adadan ayrıldıgı elendigi survivorda, adalar birleştiginde survivorda kalabilmek için, her yarışmacı kendisi için yarışıyor ve kalmayı garantilemek istiyor..

Survivor Cevher kimdir

Cevher Pekçiçek Kimdir

Survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasında gönüllü katılan erkek yarışmacı Cevher Pekçiçek..

Survivor Cevher Pekçiçek 22 yaşında ve öğrenci..Elektronik bölümünde okuyan cevher pekçiçek adada elektronige dair hiçbir şey yok..olsaydı birşeyler icad edebilirdik diyor..

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar