warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

survivor bireysel oyunlar

6.Dokunulmazlık Sembolünü Alp Kırşan Kazandı

Survivorda oynanan bireysel dokunulmazlık sembolü oyunu deniz içinde bir top üzerinde dengede durabilmekti.

Yarışmacılar oldukca zorlandı..ama 1.turda kazanan Alp kırşan oldu..2.turda da kazanan doğuş oldu

Doğuş ve Alp Kırşan finalde karşılaştı..sepetlerinde ki hindistancevizi ile deniz içindeki simitlerin içindeki seramikleri kırmaya çalıştılar..

ilk turda 5-3 kazanan doğuş oldu..2. turda 5-4 alp kazandı..durum 1-1 oldu
son atışları 5-4 alp kazandı ve sembolü kazanan isimde alp kırşan oldu..Alp kırşan ilk dokunulmazlık oyunuyla birlikte 2. sembolü kazanmış oldu

5. Dokunulmazlık Sembolünü Anıl Kazandı

Dominik cumhuriyetinde oynanan survivor da 5 hafta bitti..

Her hafta takım oyunlarında kıyasıya mücadele veriliyor..takımlar hem ödülleri kazanarak güçlenmek ve rahat etmek isterken diger taraftan ise kendileri içinde mücadele ediyor

survivor da asıl amaç her yarışmacı finale kalmak istiyor aslında her hafta bunun için yarışıyorlar ..takımları kazandıgında yarışmada kalmayı garantiliyorlar dokunulmazlık oyununda..

Takım oyunlarındaki dokunulmazlık oyunu kadr önemli olan bir diger oyunda bireysel dokunulmazlık sembolü oyunu.

3. Dokunulmazlık Sembolünü Begüm Kazandı

Burcu Esmersoy tarafından sunulan survivor bireysel dokunulmazlık sembolü oyunu bu haftaki zorlu bir mücadeleye sahne oluyor..

Bu hafta bireysel dokunulmazlık sembolü oyunu denge oyunu oldu..ünlü ve gönüllü yarışmacılar tek ayakları ile diger ucunda testi olan tahtayı dengede tutmaya calışıyor..

Her yarışmacı kendisi için yarışıyor ve hepsi için bu sembolü kazanmak çok önemli..zira yarışmanın ilerleyen günlerinde adalar bileşip bireysel oyunlar başladıgında bu sembol kazanan yarışmacılar için dokunulmazlık sağlayacak..

2.ci Dokunulmazlık Sembolünü Kim Kazandı

Survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasında takım oyunları dışında birde bireysel oyun dokunulmazlık sembolü oyunu..

Dokunulmazlık sembolü oyununda her yarışmacı kendisi için yarışıyor..kazanan kişi dokunulmazlık sembolü alıyor ve adada kalmayı garantiliyor..bu kişi takımın yenildigi oyunlarda ada konseyinde elemelere seçilemiyor..

Kişisel olarak güç olan dokunulmazlık sembolünü kazanmak çok önemli ..

1.ci Dokunulmazlık Sembolünü Alp Kırşan Kazandı

Survivorda oynanan bireysel oyunlardan ve çok öenmli bir yere sahip olan dokunulmazlık sembolü oyununu 1. turda kazanan gönülllülerden hasan oldu..

2. turda hasan karşısında yarışan alp kırşan ilk dokunulmazlık sembolünü kazanan kişi oldu

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar