warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

survivor alp kırşan

Survivorda ünlüler için yer alan Alp kırşan ünlüler grubundaki en başarılı yarışmacılardan biri..bakalım survivorda galip olabilecek mi?

Survivor 10 Mart 2014 Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivorda her hafta 3 ödül oyunu 1 dokunulmazlık oyunu oyannacak takımlar arasında

2. hafta survivor 8-9-10 mart günleri seyirciyle buluştu
haftanın ilk 2 ödül oyunu ve dokunulmazlık oyununu acun ılıcalı sunarken pazartesi günleri yapılan haftanın 3. ödül oyununu ve bireysel sembol oyunlarını alp kırşan sunuyor

10 mart 2014 pazartesi gün oynanan ödül oyununda ödül olarak karısık meyve tabagı vardı..ve oyunun kazananı gönüllüer takımı oldu ve meyveleri afiyetle yedilr

Ünlüler Adasında Gerginlikler Başladı

Dominik cumhuriyetinde oynanan survivor ünlüler gönüllüler de ilk anlaşmazlıklar gönüllüler adasında başlamıştı..

Gönüllülerden gülen ve asena arasındaki anlaşmazlık ve kavgalar sonucu asena veda etmişti..gönüllüler arasında asena nın gitmesiyle tartışmalar durulsada açlık ve yarışmaları sürekli kaybetmek gerginleşmelerine neden olmuyor degil..

Ünlüler ise bu haftaya kadar mükemmel uyumlu takım olmayı başarsada 3.haftadan itibaren açlıktan sinirler geriliyor ve tahammül etmek zorlaşıyor..

Ünlüler Açlıktan Yengeci Nasıl Yediler

Dominik cumhuriyetinde yapılan survivor ın 3.haftasında yarışmacıların ellerindeki erzaklar ve yiyecekler tükenmeye başladı..

bu güne kadar yapılan survivorlar içinde en az erzak verilerek yapılan survivor bu seneki 2012 ünlüler gönüllüler yarışması oldu..

pirinçleri unları biten ünlüler bir yengeç yakaladılar..deniz suyunda pişirdikleri yengeci çok lezzetli bulan ünlüler kapış kapış yediler..

Ünlüler Nihayet Ateş Yakabildi !

Survivor da 2-3 gün aç ve karanlıkta ateşsiz kalan ünlülerden nihayet ateşe kavuştu..

Alp kırşan 2ç ödül oyunu nu kaybedince takım arakadaşlarına ateş yakacagını söylemiş moral vermişti..ve nihayet alp ateş yakmayı başardı ünlülerin yüzü güldü..

ünlüler kaç gündür nihayet sıcak bir yemek yiyecek..ilk pilav yapmaya karar veren ünlülerde mutluluk yaşanıyor..

Survivor Alp Kırşan Kimdir


Survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasına katılan 33 yaşındaki Alp Kırşan 1979 yılında İstanbul'da doğdu. Alp Kırşan manken, dizi ve sinema oyuncusudur. 2000 yılında Best Model of Turkey yarışmasında 1. olmuştur.

Best Model of World yarışmasında da 3. olan Alp Kırşan 2007’de Yasemin Yalçın Tiyatrosu’nda Oyunun Oyunu oyunuyla profesyonel olmuştur. İlk kez Sabah Şekerleri programında sunucu olarak, Özlem Yıldız’ın partneri olarak kamera karşısına geçmiştir. Ayrıca Jim Carey'e benzerliğiyle de tanınır.

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar